تغییراتی در سیستم پیشرفت بازی Apex Legends به زودی اعمال خواهد شد

تغییراتی در سیستم پیشرفت بازی Apex Legends به زودی اعمال خواهد شد

تغییراتی در سیستم پیشرفت بازی Apex Legends به زودی اعمال خواهد شد

بازی اپکس لجند همواره چالش‌ها و شخصیت‌های جدیدی را به کاربران خود معرفی کرده است تا بازی برای بازیکنان یک‌ رنگ‌وبو نباشد، بر اساس آخرین اخبار بازی به زودی شاهد تغییراتی در سیستم پیشرفت بازی اپکس لجندز خواهیم بود.

بازی Apex Legends که مدتی است که در دسترس کاربران و بازیکنان به صورت رایگان قرار گرفته و تا به امروز موفقیت‌ها و توجه بسیاری از بازیکنان را به سوی خود جلب کرده است و استودیوی بازی سازی ریسپاون (Respawn) تلاش می‌کند که بازی اپکس لجندز که یکی از بهترین بازی‌های ساخته‌ی خود است را با به‌روزرسانی‌ها و محتویات مختلف و جدید، در نگاه بازیکنان و کاربران این بازی جذاب نگه دارد.

استودیو ریسپاون اعلام کرده که از تاریخ ۳ دسامبر ۲۰۱۹ (۱۲ آذر سال ۱۳۹۸) این تغییرات اعمال خواهند شد و در این تغییرات میزان XP مورد نیاز برای رسیدن به سطح ۱۰۰ را ۵ درصد کاهش دهند و Gun Charm را به بازی اضافه کرده‌اند که این بسته، به ازای اینکه بازیکن ۱۰۰ لول پیشرفت کند، به او هدیه داده خواهد شد.

بازی اپکس لجندز مدتی است که دردسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار داده شده است و هم‌اکنون شما می‌توانید رایگان این بازی را تجربه کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.