تعداد بازیکنان همزمان استیم از مرز ۲۴ میلیون نفر عبور کرد

تعداد بازیکنان همزمان استیم از مرز 24 میلیون نفر عبور کرد

تعداد بازیکنان همزمان استیم از مرز ۲۴ میلیون نفر عبور کرد

استیم از نظر آمار تعداد بازیکن همچنان به رکورد شکنی ادامه می‌دهد و طبق جدیدترین گزارشات منتشر شده، بازیکنان همزمان استیم از مرز ۲۴ میلیون نفر گذشته است. این درحالی است که هفته گذشته تعداد همزمان بازیکنان استیم از مرز ۲۳ میلیون نفر فراتر رفته بود.

مدتی پیش بود که تعداد بازیکنان همزمان استیم برای اولین بار در تاریخ این شرکت از ۲۳ میلیون نفر عبور کرد. حال پس از گذشت ۵ روز، این فروشگاه طبق جدیدترین گزارشات منتشر شده به رکورد ۲۴ میلیون و ۵۳۴ هزار و ۷۷۰ نفر بازیکن به صورت همزمان دست یافته است. فهرستی از بازی‌های محبوب از نظر تعداد بازیکنان همزمان منتشر شده است که بازی‌های Counter-Strike: Global Offensive و DOTA 2 و PUBG به ترتیب در رده‌های اول تا سوم قرار دارند. بازی Mount and Blade 2: Bannerlord و بازی GTA V در رده‌های چهارم و پنجم این لیست قرار گرفته‌اند.

در نظر داشته باشید که این افزایش آمار تعداد بازیکنان همزمان برروی استیم، همزمان با شیوع ویروس کرونا بوده است و همچنین انتشار بازی‌هایی همچون Mount and Blade 2: Bannerlord و Resident Evil 3 Remake نیز که هفته گذشته در دسترس قرار گرفتند در افزایش بازیکنان موثر بوده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.