تصویر کنترلر پلی‌استیشن ۵ لو رفت

تصویر کنترلرهای پلی‌استیشن ۵ لو رفت

تصویر کنترلر پلی‌استیشن ۵ لو رفت

یکی از کاربران توییتر با نام Alcoholikaust، تصویری از کیت‌توسعه‌دهنده پلی‌استیشن ۵ را منتشر کرده است که در کنار مدل کنسول، کنترلر Dualshock 5 هم در این عکس دیده می‌شود.

شرکت سونی هنوز صحبتی درباره کنترلرهای نسل بعدی نکرده ولی همان‌طور که از تصویر مشخص است دیگر خبری از پنل نورانی یا لایت بار (Light Bar) پشت کنترلر نیست و به نظر می‌رسد در مقایسه با کنترلرهای کنسول قبلی، دکمه‌های پشتی کنترلر جدید کمی بزرگ‌تر بوده و طراحی آنالوگ‌های کنترلر نیز کمی تغییر کرده‌اند که تمامی این موارد با طرح رسمی ثبت شده از سوی شرکت سونی برای کنترلر کنسول بعدی مطابقت دارند. در کنار این موضوع، دکمه‌های فشاری پشت کنترلر سطوح مقاومت متفاوتی هستند که یک تجربه‌ی مناسب در مواردی مانند کشیدن زه یک کمان را با بازی‌باز ارائه خواهند کرد.

تصویر کنترلرهای پلی‌استیشن ۵ لو رفتبا تمام خوبی‌ها و بدی‌های این کنترلر، سونی برای هواداران خود خبر خوب دارد، بهبود کیفیت و افزایش طول عمر باتری‌های کنترلر جدید نسبت به دوال‌شاک ۴ بود که توسط درگاه یواس‌بی تایپ سی (USB – C) تعبیه شده برروی کنترلر شارژ خواهند شد. به گفته‌ی شرکت سونی: با این که کنترلر جدید از کنترلر فعلی سنگین‌تر خواهد بود ولی امکانات بهتری خواهد داشت و این کنترلر همچنان از کنترلر رقیب در حالتی که باتری درون کنترلر قرار گرفته است، سبک‌تر خواهد بود.

شرکت سونی سازنده کنسول Play station اطلاعات زیادی از کنترلر جدید خود در دسترس نگذاشته است و شما این عکس را فقط از دید یک شایعه یاد کنید. شما در ادامه می‌توانید مقاله کنسول پلی‌استیشن را بخوانید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.