تصاویر جدیدی از ایکس‌باکس سری ایکس لو رفت

تصاویر جدیدی از ایکس‌باکس سری ایکس لو رفت

تصاویر جدیدی از ایکس‌باکس سری ایکس لو رفت

مایکروسافت مدتی پیش بود که در نمایشگاه CES 2020 از کنسول ایکس‌باکس سری ایکس رونمایی کرد و ظاهر و طراحی کلی آن را به هواداران نشان داد. با این حال، این شرکت تا به این لحظه اطلاعات بسیار مختصری از سخت‌افزار کنسول نسل بعدی خود را در اختیار هواداران قرار داده است. در جریان این نمایشگاه تصاویری رندر شده از کنسول جدید مایکروسافت را مشاهده کردیم اما کمپانی AMD آن تصاویر را جعلی خواند. بالاخره تصاویر جدیدی از این کنسول منتشر شده اند که به نظر به واقعیت نزدیک‌تر هستند.

امروز تصاویر جدیدی از کنسول ایکس‌باکس سری ایکس در اینترنت منتشر شد که طراحی کلی دستگاه و پورت ها را به صورت کامل نشان می دهد. در قسمت عقب این کنسول پورت خروجی صدا SPDIF، خروجی HDMI، دو پورت USB A، یک پورت Ethernet ، قسمت کابل برق و یک شیار (که دقیقا معلو نیست برای چه چیزی طراحی شده است) به خوبی دیده می‌‎شوند. سوراخ هایی نیز در قسمت عقبی دستگاه تهویه شده اند که به سیستم خنک کنندگی کمک می کنند.

تصاویر جدیدی از ایکس‌باکس سری ایکس لو رفتدر قسمت جلویی دستگاه نیز شاهد یک درگاه USB هستیم که در بالای آن یک دکمه (احتمالا برای سینک کردن کنترلر است) طراحی شده است.

نام و نشان صحیح این کنسول هم در پشت دستگاه درج نشده و با توجه به توضیحات منتشر شده بر روی یکی از برچسب‌ها، این یک نسخه‌ی اولیه از کنسول است که شامل یک پورت مربعی شکل با هدف اشکال‌زدایی (Debuuging) نیز می‌شود. با توجه به صحبت‌های آقای سمز، ممکن است چیدمان و یا تعداد پورت‌های تعبیه شده برروی کنسول، قبل از عرضه‌ی نهایی تغییر کند.

بارکد و شماره سریال درج شده در عقب این کنسول قابل رهگیری هستند و یکی از کابران توانسته است در حساب کاربری مایکروسافت این شماره سریال را وارد کند. نظر شما درباره چینش پورت‌ها چیست؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.