تریلر شخصیت The Joker در بازی مورتال کمبت ۱۱ منتشر شد

تریلر شخصیت The Joker در بازی مورتال کمبت 11 منتشر شد

تریلر شخصیت The Joker در بازی مورتال کمبت ۱۱ منتشر شد

استودیوی ندررلم و برادران وارنر، تریلر جدیدی را از بازی Mortal Kombat 11 را منتشر کردند و در آن شاهد گیم‌پلی جوکر (The Joker) هستیم.

جوکر که ظاهراً دنیای Injustice راضی‌اش نگه نداشته است، حالا این شخصیت محبوب به مورتال کمبت ۱۱ آمده تا کمی خوشنت‌هایش را به رخ ما بکشد. همان‌طور که از این شخصیت شرور انتظار داشتیم، دارای حرکات و فتالیتی (Fatality) جالب و خشنی است که جنبه‌ی مریض جوکر را به نشان می‌دهد. به نظر می‌رسد که بازی کردن با جوکر کاملا متفاوت از نسخه دیگر او در دیگر سری بازی Injustice باشد.

در نزدیکی پایان تریلر، جوکر حریفش را با سلاحی شبیه به یک عصا کتک می‌زند که خون کل صفحه را می‌گیرد. پکی دیگر با نام The Lord of Apokolips به طور انحصاری برای دارندگان سیزن‌پس منتشر خواهد شد که شخصیت گراس را به دارکساید تبدیل می‌کند. شخصیت جوکر و پک این سه اسکین با نام DC Elseworlds Skin Pack در تاریخ ۲۸ ژانویه (۸ بهمن) برای دارندگان سیزن‌پس بازی عرضه شده و پس از یک هفته در تاریخ ۴ فوریه (۱۵ بهمن) برای تمام بازیکنان قابل خرید خواهند بود. نظر شما درباره‌ی تریلر و شخصیت جوکر در بازی مورتال کمبت چه می‌باشد؟ در ادامه پیشنهاد می‌کنم نقد و بررسی بازی Mortal Kombat 11 را از دست ندهید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.