تریلر جدید Nioh 2 بخشی از داستان را به نمایش می‌گذارد

تریلر جدید Nioh 2 بخشی از داستان را به نمایش می‌گذارد

تریلر جدید Nioh 2 بخشی از داستان را به نمایش می‌گذارد

شرکت کوئی تکمو (Koei Tecmo) و استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) همان‌طور که وعده داده بودند، تریلر جدید بازی Nioh 2 در دسترس قرار گرفت. این تریلر برروی بخش داستانی تمرکز کرده است و در جریان آن شاهد رونمایی از کاراکترهای جدیدی هستیم.

در این بازی، بازیکنان با چهره‌های تاریخی آشنا می‎شوند و با Yokaiهای مختلفی به مبارزه خواهند پرداخت. بازیکنان در Nioh 2 برخلاف نسخه اول که بازیکنان را در نقش ویلیام قرار می‌داد، در نسخه دوم بازیکنان هدایت کاراکتر شخصی‌سازی شده‌ی خود را بر عهده دارند. بازیکنان با استفاده از سلاح‌ها و قابلیت‌های جدید، می‌توانند از توانایی‌ها و مزیت‌های مختلف Yokai استفاده کنند.

براساس گفته‌های تیم نینجا، سه بسته الحاقی به عنوان بخشی از Season Pass بازی Nioh 2 در نظر گرفته شده است. هر کدام از آن‌ها، دارای یک خط داستانی هستند که سلا‌ح‌ها، ماموریت‌ها، قابلیت‌ها و شخصیت‌های جدید در این بسته‌ها وجود دارند. در این تریلر نیز بازیکنان می‌توانند نگاهی کوتاه به بعضی از باس‌های بازی داشته باشند. داستان نسخه دوم این عنوان، ادامه‌ی نسخه‌ی اول است و باز هم شاهد محوریت Spirit Stone که به‌واسطه‌ی قدرت آن، می‌توان شیاطین را احضار کرد، هستیم.

تیم نینجا به‌تازگی در توییتر با انتشار تصویری اعلام کرده بود که تریلر جدیدی از این بازی در دسترس قرار می‌گیرد. در ادامه می‌توانید تریلر بخش داستانی بازی Nioh 2 را تماشا کنید:

بازی Nioh 2 در تاریخ ۱۳ مارس سال ۲۰۲۰ (۲۰ اسفند ۱۳۹۸) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.