تریلر جدیدی از بازی Death Stranding توسط هیدئو کوجیما منتشر شد

تریلر جدیدی از بازی Death Stranding توسط هیدئو کوجیما منتشر شد

تریلر جدیدی از بازی Death Stranding توسط هیدئو کوجیما منتشر شد

چندی پیش هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) کارگردان بازی Death Stranding در حساب توییترش تریلر جدیدی از این بازی منتشر کرد. تریلر منتشر شده شباهت زیادی با فیلم ۱۹۱۷ دارد و به نظر می‌رسد که اولین تریلر نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Death Stranding باشد.

هیدئو کوجیما خالق و کارگردان بازی Death Stranding در حساب کاربری توییتر شخصی‌اش، تریلر جدید از این بازی منتشر کرده است که امکان دارد تریلر منتشر شده اولین تریلر نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Death Stranding باشد. تریلر منتشر شده از سوی هیدئو کوجیما شباهت‌های زیادی از جمله سبک و سیاق فیلم ۱۹۱۷ را در خود دارد. همانطور که می‌دانید آقای کوجیما علاقه‌ی زیادی به کارهای مرموز دارد و هنوز اطلاعاتی از این تریلر منتشر شده در دست نداریم.

در حال حاضر معلوم نیست که تریلر مورد نظر به چه دلیلی ساخته و منتشر شده است، به نظر می‌رسد که این اولین تریلر نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Death Stranding باشد که قرار است در تابستان ۱۳۹۹ منتشر شود. همانطور که می‌دانید توسعه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی بر عهده‌ی استودیوی Games 505 می‌باشد و به نظر می‌رسد که تیم کوجیما در حال کار بر روی بسته‌ی الحاقی داستانی برای بازی Death Stranding باشند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.