تروی بیکر اطلاعات تازه‌ای از داستان The Last of Us Part 2 می‌گوید

تروی بیکر اطلاعات تازه ای از داستان The Last of Us Part 2 می‌گوید

تروی بیکر اطلاعات تازه‌ای از داستان The Last of Us Part 2 می‌گوید

تروی بیکر بازیگر و صداپیشه نقش “جول” در سری بازی‌های The Last of Us به تازگی اطلاعاتی را درباره قسمت دوم این بازی منتشر کرده است و نظر خود را در مورد آن به اشتراک گذاشته است. طبق صحبت‌های تروی بیکر این اثر عده ای را به شدت عصبانی خواهد کرد.

بازی The Last of Us Part 2 برای سومین بار تاخیر خورد و خیلی‌ها انتظار نداشتند که سرنوشت این بازی شبیه Uncharted 4: A Thief’s End شود؛ اما متاسفانه این بار حتی تاریخ عرضه نیز اعلام نشد. شیوع ویروس کرونا باعث تعطیلی کارخانه‌های تولید نسخه‌های فیزیکی و تعطیلی بسیاری از فروشگاه‌های محلی و زنجیره‌ای فروش بازی شد و شرکت سونی نیز بدلیل جلوگیری از تاخیرهای ناخواسته دیگر فعلا تاریخ عرضه جدیدی برای این بازی مشخصی نکرده است. سونی قصد دارد تا زمانی که به آمادگی صددرصدی رسید از تاریخ نهایی بازی The Last of Us Part 2 رونمایی کند. البته بعد از این خبر، تصاویر جدیدی از سوی ناتی داگ منتشر شد.

ناتی داگ (Naughty Dog) تا به امروز اطلاعاتی کمی را در اختیار طرفداران بازی The Last of Us Part 2 داده است و قطعا بسیاری از هواداران این مجموعه می دانند که این بازی قرار است تاریک ترین بازی ناتی داگ تا به امروز باشد. حال تروی بیکر اطلاعات تازه ای را در مورد داستان بازی در اختیارمان می گذارد:

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.