تحت فشار بودن راک‌استار گیمز برای عرضه زودتر بازی‌هایش

تحت فشار بون راک‌استار گیمز برای عرضه زودتر بازی‌هایش

تحت فشار بودن راک‌استار گیمز برای عرضه زودتر بازی‌هایش

شرکت راک‌استار گیمز همیشه بازی‌هایش را با خیال راحت و خونسردی کامل منتشر کرده است و در طول نسل هفتم، هر سه سال شاهد یک بازی جدید از این شرکت بوده‌ایم. اما بعد از نسل هفتم و شروع نسل هشتم، مدت زمان طولانی‌تری باید صبر کرد تا یک بازی از عناوین این شرکت را تجربه کرد.

البته بازی‌های فوق‌العاده شرکت راک‌استار گیمز را نباید نادیده گرفت، بازی‌هایی مانند GTA V یا Red Dead Redemption 2، که بازی‌هایی فوق العاده‌ای هستند که می‌توانند توجیه‌گر فواصل طولانی انتشار بازی های این شرکت باشند.

براساس توییت کاربری SWEGTA در توییتر که قبلا نیز اطلاعاتی را از راک‌استار فاش کرده است، استودیو Take-Two در حال فشار بر راک‌استار گیمز است تا بازی‌هایش را با فاصله کمتری نسبت به هم منتشر کند:

راک‌استار تحت فشار Take-Twoبرای بازگشت به چرخه‌ی انتشار کوتاه‌مدت بازی‌های خود است. اگرچه این موضوع ممکن است برای بازی‌های بزرگی چون GTA و Red Dead بد باشد اما می‌تواند آن‌ها را برای تمرکز بر روی مجموعه‌های کوچک‌تری مانند Bully و Manhunt ترغیب کند.

راک‌استار گیمز از سال ۱۹۹۷ تحت مالکیت Take-Two قرار دارد و حال با وارد آوردن فشاری مضاعف بر مدیران و توسعه‌دهندگان راک‌استار است و از آنها می‌خواهد بازی‌هایشان را با فاصله کمتری نسبت به یکدیگر روانه بازار کنند. از طرفی گفته شد چند استودیوی بازی‌سازی قرار است برای توسعه عناوین بیشتر با راک‌استار همکاری کند، و از سوی دیگر نیز شایعه شده GTA VI زودتر از آنچه فکرش را بکنیم منتشر خواهد شد. در ادامه پیشنهاد می شود مقاله راک استار گیمز را نیز از دست  ندهید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.