تاریخ عرضه کتاب داستانی Cyberpunk 2077 مشخصی شد

تاریخ عرضه کتاب داستانی Cyberpunk 2077 مشخصی شد

تاریخ عرضه کتاب داستانی Cyberpunk 2077 مشخصی شد

کتاب داستانی The World of Cyberpunk 2077 که در مورد تمامی وقایع مربوط به نایت سیتی می‌باشد در تاریخ ۱۷ ژانویه (۲۸ خرداد ۱۳۹۹) عرضه می‌شود.

کتاب The World of Cyberpunk 2077 که در مورد داستان و تمامی وقایع نایت سیتی می‌باشد قرار است در تاریخ ۲۸ خریدادماه عرضه شود. این کتاب قرار است حاوی ۲۰۰ صفحه و تصاویر هنری بسیار زیبایی باشد که می‌تواند داستان شهر شب و تمامی وقایع مربوط به آن را به طور کامل در اختیار کاربر قرار دهد. طبق گفته‌ی استودیو سی دی پراجکت رد، بازی Cyberpunk 2077 از یک داستان غنی و عمیق بهره می‌برد. اگر علاقه‌مند هستید که بیشتر در مورد داستان Night City بدانید و با شخصیت‌ها و خیلی چیزهای دیگر که برای ساخت این بازی استفاده شده اند آشنا شوید؛ کتاب The World of Cyberpunk 2077 در اختیار شماست.

تاریخ عرضه کتاب داستانی Cyberpunk 2077 مشخصی شداین کتاب اطلاعاتی از سلاح‌ها، ربات‌ها، شخصیت‌ها و خیلی موارد دیگر قرار دارند و قرار است با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار عرضه شود. بازی Cyberpunk 2077 قرار است در تاریخ ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ (۲۷ شهریور ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های رایانه های شخصی، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و گوگل استیدیا عرضه شود. لازم به ذکر است که بگوییم تمامی افراد تیم توسعه دهنده بازی به صورت دورکاری در حال فعالیت هستند و عرضه بازی بدلیل شیوع ویروس کرونا به تاخیر نمی‌افتد و طبق برنامه عرضه خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.