تاریخ برگزاری رویداد E3 2021 مشخص شد

تاریخ برگزاری رویداد E3 2021 مشخصی شد

تاریخ برگزاری رویداد E3 2021 مشخص شد

چندی پیش بود که رویداد E3 2020 بدلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد، اما حال رویداد E3 2021 از تاریخ ۲۵ تا ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

چندی پیش بود که برگزارکنندگان رویداد E3 اعلام کردند که بدلیل شیوع ویروس کرونا، رویداد E3 2020 برگزار نخواهد شد. هم اکنون اتحادیه ی سرگرمی های نرم افزاری Entertainment Software Association) ESA) خبر از برگزاری رویداد E3 2021 از تاریخ ۱۵ژوئن تا ۱۷ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی (سه شنبه ۲۵ خرداد الی پنجشنبه ۲۷ خریداد ۱۴۰۰) می دهد. بنابر گفته ی سایت GamesIndustry.biz، تاریخ برگزاری این رویداد با شرکای ESA به اشتراک گذاشته شده است.

رویداد E3 2020 امسال قرار بود در تاریخ ۲۶ تا ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ برگزار شود، اما بدلیل شیوع ویروس کرونا و مشکلاتی که از ابتدا گریبان گیر این رویداد شده بود، پس از سه هفته تصمیم گیری بالاخره بدلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد که چندی پیش تاریخ برگزاری رویداد بعدی اعلام شد. امیدوار هستیم که تا سال آینده ویروس کرونا به طور کل مهار شده باشد و رویداد E3 را با هیجان تماشا کنیم. البته معلوم نیست که رویداد E3 2021 چگونه برگزار شود و چقدر بتواند در صنعت گیمینگ تاثیر گذار باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.