تاریخ برگزاری جدید رویداد رونمایی از بازی‌های پلی‌استیشن ۵ مشخص شد

تاریخ برگزاری جدید رویداد رونمایی از بازی‌های پلی‌استیشن ۵ مشخص شد

تاریخ برگزاری جدید رویداد رونمایی از بازی‌های پلی‌استیشن ۵ مشخص شد

مدتی پیش اطلاعاتی در توییچ قرار گرفت که تاریخ برگزاری رویداد رونمایی از بازی‌های پلی استیشن ۵ را لو داد. لحظاتی قبل نیز سونی به‌صورت رسمی این خبر را تایید کرد و در صفحه رسمی پلی استیشن در توییتر نیز قرار داد. بدین صورت راس ساعت ۰۰:۳۰ بامداد جمعه، ۱۱ ژوئن (۲۳ خرداد ماه) این رویداد برگزار خواهد شد.

همان طور که اطلاع دارید سونی به‌دلیل اعتراضات گسترده در کشور آمریکا علیه نژاد پرستی، رویداد رونمایی از بازی‌های پل استیشن ۵ را به تعویق انداخت تا “صحبت‌های مهم‌تری به‌گوش برسد”. شایعات مختلفی نیز حول این رویداد لغو شده به‌گوش می‌رسند ازجمله معرفی بازی‌های مشهور. همچنین به‌نظر می‌رسد سونی برنامه‌های بزرگی برای رویداد معرفی بازی‌های پلی استیشن ۵ خواهد داشت. در هر صورت حال سونی قصد دارد تا این رویداد را در ساعت ۰۰:۳۰ بامداد جمعه به‌وقت ایران، ۱۱ ژوئن (۲۳ خرداد ماه) برگزار کند.

از طرفی دیگر تصویری از طراحی نهایی کنسول پلی استیشن ۵ در ردیت منتشر شده است که از طریق این لینک می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید. نام ۳۸ بازی پلی استیشن ۵ نیز به‌تازگی لو رفته که جای نگرانی ندارد چرا که سونی هیچ وقت اجازه فاش شدن سوپرایزهای مهم خود را نمی‌دهد. نظر شما در رابطه با این رویداد چه می‌باشد؟ ایا سونی غافلگیری‌های بزرگی را برای هواداران خود در این رویداد کنار گذاشته است؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.