تاریخ انتشار بازی My Friend Pedro برای پلی استیشن ۴ اعلام شد

تاریخ انتشار بازی My Friend Pedro برای پلی استیشن ۴ اعلام شد

تاریخ انتشار بازی My Friend Pedro برای پلی استیشن ۴ اعلام شد

استودیوی دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) در گذشته وعده داده بود تا در چنین روزی شاهد تاریخ دقیق انتشار این بازی برای پلی استیشن ۴ باشیم. همچنین تریلر عرضه شدن بازی My Friend Pedro برای پلی استیشن ۴ نیز منتشر شده است که در ادامه می‌توانید تماشا کنید.

My Friend Pedro در سبک پلتفرمر و اکشن طراحی شده است و چند ماه گذشته برای کنسول‌های نینتندو سوییچ و ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی دردسترس قرار گرفت و استقبال بسیار خوبی از جانب کاربران این پلتفرم‌ها شد. حال این استقبال باعث شده تا این بازی برای کنسول پلی استیشن ۴ نیز منتشر شود تا کاربران این کنسول از این بازی خوب، بی تاثیر نمانند. در بازی شما کنترل شخصیتی را در اختیار دارید که به ورزش پارکور علاقه‌ی خاصی دارد و دشمنان را با سلاح و حرکات فیزیکی از بین می‌برد.

استودیوی ددتوست اینترتینمنت (Deadtoast Entertaiment) وظیفه‌ی ساخت و استودیوی دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) وظیفه‌ی انتشار این بازی را برعهده داشته‌اند. اگر از علاقه‌مندان به سبک پلتفرمر و اکشن هستید، پیشنهاد می‌شود تا تجربه‌ی این بازی را از دست ندهید. در ادامه پیشنهاد می‌کنم هنرنمایی این شخصیت و تریلر این بازی را از دست ندهید:

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.