تاریخ انتشار بازی Half-Life: Alyx مشخص شد

تاریخ انتشار بازی Half-Life: Alyx مشخص شد

تاریخ انتشار بازی Half-Life: Alyx مشخص شد

شرکت والو (Valve) بالاخره تاریخ انتشار بازی Half-Life: Alyx را مشخص کرد؛ ۲۳ مارس (۴ فروردین ۹۹) این بازی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

جدیدا پلتفرم‌های واقعیت مجازی محبوب شده‌اند و شرکت‌ها و استودیوهای زیادی مشتاق هستند تا برای این پلتفرم بازی بسازند. سال گذشته شرکت والو نیز شروع کرد به ساخت یک عنوانی از فرنچایز محبوب Half life تحت عنوان Half-Life: Alyx. شرکت والو قبلا اعلام کرده بود که قرار است بازی جدید Half-Life در ماه مارس ۲۰۲۰ عرضه شود اما تاریخ دقیقی برای انتشار مشخص نکرده بود، امروز بالاخره تاریخ دقیق و رسمی انتشار بازی واقعیت مجازی این استودیو مشخص شد. این خبر از طریق اکانت توییتر Valve منتشر شد که در ادامه این توییت قابل مشاهده است:

تاریخ انتشار بازی Half-Life: Alyx مشخص شدبسیاری از طرفداران از این که بازی تنها به صورت VR قابل استفاده است اظهار نارضایتی کرده بودند اما کسانی موفق به تجربه بازی شده بودند، از این بازی تعریف و تمجید می‌کردند. با توجه به تعریف‌های مردم، Half-Life: Alyx ارزش هیجان‌زده شدن و تجربه را دارد.

بازی Half-Life: Alyx در تاریخ ۲۳ مارس ۲۰۲۰ (۴ فروردین ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های واقعیت مجازی یعنی ولو ایندکس (Valve Index)، آکیولس ریفت (Oculus Rift) و HTC Vive در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین می‌توانید این بازی را پیش خرید کنید و با این کار از تاریخ ۲ مارس ۲۰۲۰ (۱۲ اسفند ۱۳۹۸) از هدایا و مزایای پیش خرید بازی Half-Life: Alyx بهره‌مند می‌شوید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.