بیوگرافی TSM Daequan

بیوگرافی TSM Daequan

بیوگرافی TSM Daequan

Daequan متولد ۱۲ مه (اردیبهشت) ۱۹۹۴ است. وی یک استریمر آمریکایی است و گیمرحرفه‌ای، شخصیت اینترنتی و یک یوتیوبرحرفه‌ای می‌باشد و در توییچ و اینستاگرام فعالیت می‌کند. وی بیش از پنج میلیون مشترک در کانال یوتیوب خود و بیش از ۳٫۶ میلیون دنبال کننده در سایت توییچ و بیش از پنج میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام دارد. او همچنین بخشی از تیم Fortnite TSM (Team SoloMid) است. Daequan یکی از جذاب ترین استریمرها است. او سابقه طولانی در بازی‌های رقابتی دارد و بازی‌های زیادی تا به امروز به نمایش گذاشته است مانند: Destiny 1، Wildstar وBlack Desert Online و مواردی دیگر… او بازی‌های اول شخص را بیشتر دوست داشت مانند H1Z1.

بیوگرافی TSM Daequan

او پس از بازی کردن فورتنایت، شروع به گذاشتن گیم پلی بازی در کانال یوتیوب خود کرد. او به طور منظم در هر دو کانال فعالیت می‌کند. وی از فوریه (بهمن) سال ۲۰۱۸ عضو تیم TSM Fortnite بوده است. این کلن شامل چندین نام تاثیرگذار دیگر در بازی فورتنایت مانند: Dakotaz و Myth می‌باشد. این بازیکنان به عنوان یک تیم قدرتمند در مسابقات شرکت می‌کنند.

گذشته از پیروزی‌هایی که با تیم TSM به دست آورده است، او در مارس ۲۰۱۸ رکورد جهانی را با ۳۹ kill به نام خود ثبت کرد. در حالی که بازیکن دیگر فورتنایت Youtuber Teezzy در اواخر ماه آوریل از این رکورد پیشی گرفت.

گذشته از گیم پلی زیبای خود، او با انتشار فیلم‌هایی از هم تیمی‌هایش و سایر بازیکنان فورتنایت حمایت می‌کند. او همچنین یک سرور Discord برای طرفداران خود دارد. Daequan تأثیر زیادی بر روی بیننده‌هایش می‌گذارد. وی به طور مرتب یک کلاه بیس بال می‌پوشد. او از ماه مه سال ۲۰۱۸، به همراه سایر هم تیمی‌هایش در لس‌آنجلس زندگی می‌کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.