بیوگرافی Nero

بیوگرافی Nero

بیوگرافی Nero

بازی Devil May Cry یا به اختصار DMC متشکل از سه شخصیت اصلی با نام‌های “نرو (Nero)” و “دانته (Dante)” و “وی (V)” می‌باشد. یکی از شخصیت‌های اصلی مجموعه Devil May Cry، نرو است و داستان بازی DMC 5 ادامه‌ی نسخه‌ی قبلی بازی یعنی DMC 4 می‌باشد که مبارزات Nero با یک هجوم گسترده‌ی شیطانی را روایت می‌کند. وی اولین بار در DMC 4 حضور پیدا کرد و حال در DMC 5 به عنوان شخصیت اصلی، ایفای نقش می‌کند. حال در این مطلب به زندگی‌نامه و هر آنچه که باید درباره‌ی Nero بدانیم، به آن می‌پردازیم.

Nero فرزند ورگیل، برادرزاده دانته و نوه اسپاردا و اوا است، در گذشته یک شوالیه مقدس بوده است که به فرقه شمشیر خدمت کرده است و از اسپاردا دستور می‌گیرد و برای محافظت از جهان با شیاطین می‌جنگد. او یک یتیم است و در شهر فورتونا به دنیا آمده، زندگی می‌کند و از آن محافظت می‌کند. Nero نوه شوالیه افسانه‌ای شیاطین اسپاردا است (در بازی، او به عنوان نوادگان اسپاردا شناخته می‌شود)، از این رو دست راست او Devil Bringer (آورنده شیطان) و نشانگر فیزیکی قدرت شیطانی او شناخته می‌شود. او همیشه ترجیح می دهد به عنوان یک گرگ تنها رفتار کند، بنابراین معمولاً به او ماموریت‌های ویژه سفارش داده می‌شود.

Neroدر مقایسه با نگرش خلوت و گاه معاشقه دانته، Nero شخصیت جدی، بدبینانه، بسیار سرکش، ساردونیک و تا حدودی ضد اجتماعی است. Nero بسیار وفادار است به خصوص به کایری و کردو، همچنین مانند دانته، Nero نیز شخصیتی متکبر و ترسو است. او الگوهای خاصی را از دانته برداشت کرده است و با قدرتمندترین دشمنانشان هم شوخی‌های طعنه آمیز انجام می‌دهند.

زندگی Nero از جایی شروع شد که سالها پیش ورجیل (Vergil) با زنی ازدواج می‌کند و پس از مدتی کوتاه پسری به دنیا آورد و مدتی نگذشت که آن بچه سر از یتیم خانه در آورد. بعدها با کایری و برادر بزرگ‌تر خود کردو ملاقات می‌کند. این سه نفر به عنوان یک خانواده بزرگ شدند. Nero در تمام دوران کودکی خود، بسیاری از فرزندان در Fortuna او را متهم به کودک بد اخلاقی می‌کردند و او را مدام اذیت و آزار می‌دادند چرا که هیچ کس نمی‌دانست مادر او کیست. بعدها Nero توسط کردو هنر شمشیر بازی آموزش دید. از طرفی دیگر او و کایری احساسات عاشقانه‌ای به هم دارند. همچنین یک حمله توسط شیاطین صورت گرفت، این رویداد باعث می‌شود تا Nero دیگر به خداوند اعتقاد نداشته باشد. پس از آن حمله Nero به تمرینات خود پرداخت و با ماهیت گرگ تنها، در کار تیمی حرکت‌های وحشتناکی را انجام می‌داد استفاده از اسلحه‌های ممنوع استفاده می‌کرد.

Neroپس از گذشت مدتی نه چندان دور، تعدادی از شیاطین به طور ناگهانی به جنگل میتس (جنگلی که فورتونا را احاطه کرده است) ظاهر شدند و به شهر حمله کردند. خوشبختانه، Nero در صحنه حضور داشت و همه شیاطین را از بین برد. در طی این حادثه، کایری در حالی که Nero از ناحیه شانه راست جراحت جزئی دریافت کرده بود، او هم مجروح می‌شود. شمشیر Nero برای ترمیم فرستاده شده و کایری کاملاً بهبود یافت، اما شانه Nero هرگز بهبود نیافت. در ابتدا او اعتقاد داشت که این یک عفونت است، اما با فهمیدن اینکه قدرت شیطانی است، او به طور پنهانی تلاش کرد تا بتواند از آن قدرت آن در نبردها استفاده کند.

در DMC 4 و در روز جشنواره تیغه، Nero با گروهی از شیاطین برخورد می‌کند و بعد از نابود ساختن آن‌ها، به موقع وارد جشنواره شد. مخفیانه مردی قرمز پوش را تماشا می‌کند، سپس هدیه ای را به وی می‌دهد. ناگهان آن مرد که به عنوان دانته آشکار شده بود، در هنگام نماز در پشت سقف شیشه‌ای فرود می‌آید و با شلیک، سانکتوس را می‌کشد. قبل از اینکه دانته بتواند قتل را تأیید کند، کردو و یک گردان از شوالیه با یکدیگر مبارزه می‌کنند، دانته نیز قصد دارد برادر خود را بکشد، کایری نیز با دیدن این صحنه، دست Nero را گرفت و دوید. در جریان جنگ Nero و دانته، Nero مجبور می‌شود تا Devil Bringer را نشان همگان بدهد و با استفاده از آن توانست دانته را به عقب بکشد اما می‌توان گفت که اینها برروی دانته تاثیری نداشت، Nero اظهار داشت که دانته انسانی نیست. دانته به شوالیه‌هایی که به قتل رسیده بودند اشاره می‌کند و مشخص شد آن‌ها دیو هستند. سپس دانته پا به فرار می‌گذارد و Nero نیز او را تماشا می‌کند.

Neroاندکی پس از آن، کایری با استفاده از شمشیر نرو، ملکه سرخ را به درخواست کردو برمی‌گرداند. کردو به نروین دستور می‌دهد مردی را که در آن شب در جشنواره بوده و قرمز پوش است را تعقیب کند. او به قلعه فورتونا می‌رود و ناگهان سه نفر از سوی نروین آن ساختمان را می‌لرزانند تا توجه شهروندان این شهر جلب شود که توسط شیاطین مورد حمله قرار گرفته شده‌اند. در حالی که کایری و کردو بازماندگان را به ستاد هدایت می‌کنند، Nero نیز با شیاطین باقی‌مانده مبارزه می‌کند.

دانته در حال راهنمایی Nero می‌باشد، او Nero را از فورتونا عبور می‌دهد، راهنمایی‌های دانته، Nero را به کشف منبع این شیاطین سوق می‌دهد؛ در یک روستای کوچک در نزدیک قله لامینا، درست در خارج از شهر، Nero اولین دروازه جهنم را پیدا می‌کند و با خواسته‌ی خود با بریل که فاتح آتش جهنم است، می‌جنگد. Nero پس از شکست دادن بریل، او با یک کولاک فوق طبیعی به قلعه فورتونا، با گلوریا ملاقات می‌کند و پس از به اتمام رسیدن حرف‌هایشان، هر کس راه خود را طی می‌کند. وقتی Nero وارد قلعه‌ی فورتونا می‌شود، او متوجه می‌شود که با شیاطین در یک مکان قرار دارد. او شروع به تحقیقات می‌کند و موفق می‌شود تا دومین دروازه جهنم را پیدا کند و با بِل، یک دیو بزرگ شبیه وزغ که تخصص آن نیز یخ است، مبارزه کند.

Neroهنگام کاوش در قلعه، Nero به آزمایشگاه مخفی زیرزمینی می‌رود، جایی که او با آگنوس کیمیاگر ملاقات کرده بود. آگنوس فاش می‌کند که او گیتس جهنم را ایجاد کرده و از آن‌ها برای احضار شیاطین استفاده می‌کند و برای انجام آزمایش‌های خود به Agnus نیاز دارد. همچنین سانکتوس امیدوار است که بر جهان حاکم شود. Nero با پی بردن به وجود یک دسیسه که با استفاده از The Savior موجب تسخیر جهان می‌شد، مجبور شد تا علیه فرقه‌ی شمشیر مبارزه کند.

در بازی DMC 5 او مانند همیشه و یا حتی بیشتر مشغول شکارچی شیطان بود و به تعقیب فردی مرموز پرداخت و Devil Bringer او را قطع کرد و بعدها مشخص شد که این فرد ورجیل بوده و در واقع ورجیل پدر واقعی Nero بوده است. امیدوارم از این بیوگرافی نهایت استفاده را برده باشید. نظرات خود را درباره‌ی این شخصیت با ما به اشتراک بگذارید. در ادامه پیشنهاد می‌کنم نقد و بررسی بازی DEVIL MAY CRY 5 را از دست ندهید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.