بیوگرافی Dakotaz

بیوگرافی Dakotaz

ما در این مطلب می‌خواهیم بپردازیم به شخصیت داکوتاز (بیوگرافی Dakotaz). برت‌ هافمن متولد ۱۲ ژوئیه (تیر) در سال ۱۹۸۶ است. او یک استریمرآمریکایی، یک گیمرحرفه‌ای و شخصیت اینترنتی می‌باشد. وی یک یوتیوبر معروف نیز است و در اینستاگرام و سایت توییچ نیز فعالیت حرفه‌ای دارد.

شبکه‌های اجتماعی و تخصص

داکوتاز (برت هافمن) در توییچ حدود ۴ میلیون دنبال کننده دارد که در پخش زنده حدود ۴۰ هزار نفر او را تماشا می‌کنند. وی در یوتیوب با به نمایش گذاشتن فیلم‌هایی از بازی خود دنبال کننده‌های خود را خیره می‌کند. او در کانال یوتیوب خود بیش از ۳ میلیون دنبال کننده دارد و در اینستاگرام خود حدود ۴ میلیون دنبال کننده. داکوتاز دید عالی دارد و تخصص او در sniper زدن را می‌توان تحسین کرد. او از سال ۲۰۱۳ نام خود را در بازی‌هایی مانند War-Z ،Clearview PVP ،Infestation و Fortnite داکوتاز گذاشته است.

بیوگرافی Dakotaz

Dakotaz در ۱۲ فوریه (بهمن) ۲۰۱۸ شروع به بازی پابجی (PUBG) کرد و زمانی که هواداران او در یوتیوب به یک میلیون رسید، دیگر عکسی از خود منتشر نکرد. وی هر سال حدود ۶۵۰ هزار دلار از کانال یوتیوب خود کسب درآمد می‌کند. او در کنار دو خواهر و برادر بزرگ شده است، دو برادر به نام برایان و لری.

اسکین Snorkel ops و peekaboo، اسکین‌های مورد علاقه داکوتاز در بازی فورتنایت هستند. شما هم اگر علاقه مند به بازی فورتنایت هستید می‌توانید سری به این استریمر بزنید که در Sniper زدن حرفی برای گفتن دارد. امیدوارم از بیوگرافی Dakotaz خوشتون اومده باشه.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

(1) دیدگاه

  • حسن اسفندیاری پاسخ

    مطلب مفیدی بود. تشکر از سایت خوبتون

    ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ at ۲۲:۳۵

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.