بیوگرافی نینجا Ninja

بیوگرافی نینجا Ninja

بیوگرافی نینجا Ninja

بلوینز ریچارد تایلر بلوینز متولد ۵ ژوئن ۱۹۹۱ که با نام مستعار خود نینجا (که قبلاً NinjasHyper نام داشت) در خانواده آمریکایی تبار ولزی متولد شده است. یک استریمرآمریکا‏یی، گیمرحرفه‌ای و شخصیت اینترنتی می‌باشد، یوتیوبر و زمانی در توییچ و در حال حاضر در Mixer بازی خود را به نمایش می‌گذارد. نینجا با بیش از دو میلیون دنبال‌کننده و به طور متوسط بیش از ۵۰ هزاربیننده در هفته دارد.

اوایل زندگی

او در منطقه دیترویت متولد شد، زمانی که یک سال داشت به همراه خانواده به حومه شیکاگو نقل مکان کرد. در حومه شیکاگو سرگرمی‌هایی مانند بازی‌های ویدئویی و ورزشی رواج داشت. او در دبیرستان مرکزی گرایسلاک، در بخش بازی‌های ویدئویی شرکت می کرد. پس از فارغ التحصیل وی تصمیم گرفت که بازی‌های ویدئویی را به صورت حرفه‌ای دنبال کند، وارد مسابقات شود، به سازمان‌های حرفه‌ای بپیوندد و به صورت زنده بازی‌های خود را انجام دهد.

حرفه ی نینجا

حرفه

Richard Tyler Blevins بازی Halo 3 را به صورت حرفه‌ای از سال ۲۰۰۹ آغاز کرد. وی در سازمان‌های مختلفی از جمله Team ،Renegades ،Cloud9 و Liquid بازی می‌کرد و در حال حاضر در سازمان Luminosity  بازی می‌کند.

نینجا در سال ۲۰۱۱ استریمر شد. در سال ۲۰۱۷ به عنوان بازیکن Infinite Halo به کلن Luminosity Gaming  پیوست و سپس به H1Z1 رفت و بعداً به PUBG و در آنجا موفق به کسب رده‌بندی PUBG، Gamescom Invitational Squads شد.

نینجا بازی فورتنایت را در پیش گرفت و شروع کرد به استریم کردن بازی فورتنایت در سایت توییچ. هر چقدر محبوبیت بازی فورتنایت بیشتر می‌شد، به محبوبیت نینجا هم اضافه می‌شد. در سپتامبر ۲۰۱۷، وی ۵۰۰ هزاردنبال کننده داشت. شش ماه بعد، این تعداد به بیش از ۲ میلیون رسید. نینجا رکورد خود را در سال ۲۰۱۸ شکست، به صورتی که در حدود ۶۶۷ هزار بیننده او را زنده تماشا می‌کردند.

نینجا از مارس ۲۰۱۹ بیش از ۲۱ میلیون دنبال‌کننده در یوتیوب خود دارد. او ماهانه بیش از ۵۰۰ هزار دلار از بازی فورتنایت کسب درآمد می‌کند، در حال حاضر او یکی از پر درآمد ترین گیمرها در سراسرجهان می‌باشد.

همکاری نینجا با Red Esports

در تاریخ ۱۷ ژوئن ۲۰۱۸، نینجا اعلام کرد که با Red Esports همکاری می‌کند. وی همچنین در این اطلاعیه عنوان کرد که هواداران می‌توانند او را در یک رویداد ویژه فورتنایت به نام (Red Bull Rising to Dawn) داخل شهر شیکاگو در ۲۱ ژوئیه سال ۲۰۱۸ به چالش بکشند. نینجا به تازگی با شرکت آدیداس وارد همکاری شده است.

در سپتامبر سال ۲۰۱۸، نینجا اولین بازیکن حرفه‌ای Esports شد که با جلد ESPN The Magazine به نمایش درآمد، و این موفقیت را به شهرت ورزشی تبدیل کرد.

نینجا در اکتبر ۲۰۱۸ برای تهیه آلبومی با عنوان Ninjawerks: Vol، با ضبط Astralwerks کرد، این آلبوم شامل آهنگ‌های اصلی با موسیقی الکترونیکی Alesso ،Nero ،Tycho و ۳LAU. این آلبوم در ۱۴ دسامبر سال ۲۰۱۸ منتشر شد.

نینجا به طور خلاصه در طول تبلیغ (NFL)، بازی ۱۰۰ ساله (در کنار چندین بازیکن حرفه‌ای فوتبال که در طول سوپر بول LIII پخش می‌شدند)، ظاهر شد.

در سال ۲۰۱۹، طبق گذارش رویترز، نینجا یک میلیون دلار توسط Electronic Arts برای تبلیغ Apex legends برای استریم کردن این بازی دریافت کرده است.

اول اوت (مرداد) در سال ۲۰۱۹، نینجا اعلام کرد که پخش‌های زنده‌ی خود را از این پس به طور انحصاری روی پلتفرم Mixer (پلتفرم شرکت مایکروسافت) پخش می‌کند.

کار خیرخواهانه نینجا و دوستانش

کار خیر خواهانه نینجا

در یک خیریه برای جمع آوری کمک‌های مالی که در فوریه ۲۰۱۸ برگزار شد، نینجا بیش از ۱۱۰ هزار دلار برای کمک به بنیاد آمریکایی برای جلوگیری از خودکشی اهدا کرد. در نخستین رویداد فورتنایت در آوریل ۲۰۱۸، نینجا نزدیک به ۵۰ هزار دلار جوایز اهدا کرد که ۲۵ هزار دلار آن به انجمن آلزایمر تعلق گرفت.

در ماه آوریل (فروردین)، او در رویداد#Clips4Kids  با دیگر همکارهای خود (استریمرهای دیگر) Dr.Lupo و Timthetatman شرکت کردند و در کل، وی به جمع آوری بیش از ۳۴۰ هزار دلار کمک کرد.

در E3 2018، نینجا و مارشملو برنده مسابقه Fortnite Pro-Am شدند که منجر به اهدای جایزه ۱ میلیون دلاری به خیریه شد.

نینجا در فیلم Family Feud

زندگی شخصی

نینجا و خانواده‌اش در چندین قسمت از فیلم تلویزیونی Family Feud در سال ۲۰۱۵ به نمایش درآمدند، این درحالی است که نینجا به عنوان بازیکن حرفه‌ای در بازی های ویدئویی محبوبیت خود را بدست آورد.

نینجا قرار است در قسمت بعدی از فیلم Celebrity Family Fued حضور داشته باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.