بیوگرافی نوب سایبات Noob Saibot

بیوگرافی نوب سایبات Noob Saibot

بیوگرافی نوب سایبات Noob Saibot

نوب سایبات که نام واقعی او بی‌هان است یک شخصیت نینجا در سری بازی‌های جنگی مورتال کمبت می‌باشد، او ساب-زیروی اورجینال شناخته می‌شود، وی یک اساسین لین کوئی بود که بعدها تبدیل به یک شبح شد.

نام نوب سایبات از نام سازندگان مورتال کمبت یعنی اد‌بون و جان توبیاس سرچشمه می‌گیرد، اگر بون و توبیاس را از آخر به اول بنویسید نام نوب سایبات را تشکیل می‌دهند. او به عنوان یک شخصیت مخفی در بازی مورتال کمبت ۲ حضور پیدا کرد و در مورتال کمبت ۳ به عنوان یک شخصیت قابل بازی حضور پیدا کرد.

نوب سایبات قبل از مرگ، ساب-زیروی اصلی بود که جزء قبیله‌ی لین کوئی به حساب می‌آمد که خیلی هم قدرتمند و متعهد به قبیله بود. طبق گفته‌ی سازندگان بازی، نوب سایبات یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های مورتال کمبت است.

نوب سایبات در Netherrealm سکونت دارد، سلاح‌های نوب سایبات مانند داس دسته بلند، کونای، تبر، شمشیر نینجا، داس،شوریکن و چکش ترول. شیوه‌های مبارزه‌ی او مانند پی گوا، میمون و هاپکیدو هستند.

نوب سایبات در مورتال کمبت

نوب سایبات در مورتال کمبت

و حالا در مورتال کمبت ۱۱ نوب سایبات چند دهه پس از مرگ مفروضش، دوباره در مقابل دشمن همیشگی‌اش یعنی اسکورپیون و برادر خود یعنی کوای لیانگ قرار می‌گیرد. اسکورپیون از او سوالی می‌پرسد که مربوط به زنده بودن او بود، نوب سایبات در پاسخ گفت که آفریده‌های کوان چی در برابر مرگ بسیار قوی هستند، در نهایت نوب سایبات در برابر آنها شکست می‌خورد و فرار می‌کند.

کرونیکا به او دستور داد که در شنگ سونگ حاضر شود تا از آن جا روح‌هایی را در جهت پیشبرد نقشه‌های کرونیکا برای ایجاد عصر جدید جمع‌آوری کند. او در آن مکان توسط جکس و دخترش جاکی بریگز شکست خورد و دوباره مجبور به عقب نشینی شد.

نوب سایبوت سرانجام آزاد است تا احترامی را که از وی دزدیده شده، پس بگیرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.