بیوگرافی فراست Frost

بیوگرافی فراست Frost

بیوگرافی فراست Frost

اگر علاقه‌مند به بازی مورتال کمبت باشید یا حتی برای یک‌بار بازی مورتال کمبت ۱۱ را تجربه کرده باشید، حتما ظاهر فراست شخصیت زن در بازی مورتال کمبت را دیده‌اید. یک نینجای زن متعلق به گروه لین کوای (Lin Kuei) که در ادامه به شخصیت این فرد می‌پردازیم.

فراست اولین حضور خود در Mortal Kombat: Deadly Alliance را به عنوان شاگرد Sub-Zero شروع کرد، البته فراست خطرناک‌ترین شاگرد ساب-زیرو به حساب می‌آید و او بسیار بلندپرواز و خودخواه می‌باشد. نژاد فراست از سایبورگ (سابقا انسان) است.

فراست به مقام بالایی از مبارزه رسیده بود و ساب-زیرو با مشاهده توانایی‌های او، خود و فراست را برای نابود کردن جادوگر کوآن چی (Quan Chi) و شانگ تسونگ (Shang Tsung) آماده کرد. همه‌ی این کارها را ساب-زیرو برای ریدن (Raiden) انجام داده و دلیل دیگرش این بود که فراست در نبردی واقعی حضور داشته باشد و تجربه‌ای کسب کند.

بیوگرافی فراست Frostفراست در قلمرو زمین سکونت دارد و کمی هم خودخواه است و نمی‌تواند سیفو و سونیا را بالاتر از خود ببیند. او به دنبال نابود کردن استاد سابقش است زیرا که ساب-زیرو با قبیله‌ی دشمنش یعنی اسکورپیون به صلح رسید. و دلیل دیگرش این است که ساب-زیرو در زمانی که فراست در وضعیت مرگ بود او را ترک کرد. در آن زمان بود که فراست به استادش بد بین شد و او را در جایگاه رهبری ندید و او را به چالش کشید، ساب-زیرو هم او را شکست داد و تبعید کرد. سپس نیت واقعیش را برای پیوستن به لین کوئی آشکار کرد.

وقتی کرونیکا او را در مسیر نقشه‌ی خودش در راه‌اندازی مجدد خط زمانی دید، او را به خدمت گرفت، شانس به فراست رو کرد. همان طور که در بالای متن به آن اشاره کردیم فراست یک آدم بلند پرواز است او بر این باور بود که بتواند رهبری لین کوئی را برای خودش به دست آورد. فراست توسط کرونیکا به طور کامل سایبری شد و مطابق با برنامه کرونیکا به سکتور و سایرکس کمک کرد تا ابتکار سایبری را دوباره راه‌اندازی کنند.

بیوگرافی فراست Frostفراست با ضخامت ستون فقرات خود، سر حریف را داغون می‌کند، سلاح‌های فراست مانند خنجرهای یخی، مته‌های یخی، سلاح‌های مختلف سایبرنتیک و داس یخی را شامل می‌شود، شیوه‌های مبارزه هم مانند یوان یانگ و تانگ بی. امیدوارم که از این بیوگرافی نهایت استفاده را برده باشید. نظر شما درباره‌ی شخصیت فراست چه می‌باشد؟ در ادامه پیشنهاد می‌کنم نقد و بررسی بازی مورتال کمبت ۱۱ را از دست ندهید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.