بیست دقیقه اول گیم پلی بازی Resident Evil 3 Remake

گیم پلی بازی Resident Evil 3 Remake

بیست دقیقه اول گیم پلی بازی Resident Evil 3 Remake

شرکت کپکام (Capcom) با همکاری استودیوی مستقل ام-تو (M-Two) پس از بازسازی نسخه‌ی دوم مجموعه رزیدنت اویل (Resident Evil)، بازی Resident Evil 3 را بازسازی کرد و مدتی است که منتشر شده است و ما در این مطلب قصد داریم تا بیست دقیقه از گیم پلی بازی Resident Evil 3 Remake را تقدیم نگاه شما عزیزان کنیم. همراه پاتوگیم باشید.

در Resident Evil 3 Remake شاهد تغییراتی در چهره‌ی شخصیت‌های مهمی از جمله جیل ولنتاین، کارلوس و نمسیس هستیم که بسیاری از افراد این را نکتهی منفی و ازاردهنده می‌دانند ولی لازم به ذکر است که کپکام در بازسازی نسخه‌ی دوم نیز، وفادار به نسخه‌ی اصلی نبوده است که این موجب شده تا انتقادهای فراوانی از Resident Evil 3 Remake شود. بازی در ابتدا بسیار هیجان انگیز است و بازیکن را حیرت زده خواهد کرد. در ابتدای بازی کاراکتر نمسیس به طور بسیار وحشیانه‌ای وارد می‌شود و به تعقیب جیل می‌پردازد و لحظاتی هیجان انگیز را در آن دوران پشت‌سر خواهید گذاشت.

این تغییرات بزرگ تنها در کاراکترها صورت نگرفته و کپکام حتی به پازل‌ها و معماها نیز رحم نکرده است و معماهایی را که در نسخه‌ی اصلی بازی وجود داشت را نیز حذف کرده است و این یکی از دلایلی است که بازی به نسخهی اصلی خود وفادار نبوده است. پازل‌ها و معماها به‌شدت سرگرم کننده بودند و اگر شما هم یکی از افرادی هستید که به تجربه‌ی نسخه‌ی اصلی این بازی پرداخته‌اید، اصلا این که هم‌اکنون کپکام این‌ها را حذف کرده است را نمی‌توانید نادیده بگیرید. البته که پازلها و معماها به کل از بازی حذف نشده‌اند، در بازی وجود دارند ولی به تعدادشان حتی به انگشتان دست هم نمی‌رسد و دیگر جذابیت گذشته را ندارد. همچنین کپکام به محیط‌ها نیز رحم نکرده است و برخی از محیط‌ها در بازی را حذف کرده است و بسیاری از پازل‌ها را که در آن مکان‌ها قرار داشتند نیز حذف شده‌اند. نه این که بخواهم از این بازی بد بگویم و از بازسازی آن ناراضی باشم، نه. در کنار تمامی این مواردی که حذف شده، نکاتی تازه به بازی نیز اضافه شده‌اند و بیشتر در بازی شاهد بخش‌های اکشن هستیم برخلاف اینکه به ماجراجویی و درست کردن پازل‌ها بپردازیم. در ادامه می توانید گیم پلی این بازی را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

 همچنین پیشنهاد می‌شود که نقد و بررسی بازی Resident Evil 3 Remake را از دست ندهید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.