به دلیل لغو E3 2020، مایکروسافت یک رویداد آنلاین برگزار خواهد کرد

به دلیل لغو E3 2020، مایکروسافت یک رویداد آنلاین برگزار خواهد کرد

به دلیل لغو E3 2020، مایکروسافت یک رویداد آنلاین برگزار خواهد کرد

مایکروسافت برنامه‌هایی برای E3 2020 داشت که به علت لغو برگزاری این رویداد به خاطر شیوع ویروس کرونا، در آینده یک رویداد آنلاین برگزار خواهد کرد.

رویداد E3 یکی از مهم‌ترین و معتبرترین رویدادها در صنعت بازی‌های ویدئویی به حساب می‌آید و برای سال دوم سونی عدم حضور خود را در این مراسم اعلام کرده بود و به نظر می‌رسید با غیبت سونی، مایکروسافت برنامه‌ها و سرمایه‌گذاری‌های ویژه‌ای را تدارک دیده بود که به علت شیوع ویروس کرونا، رویداد E3 2020 لغو شد. پس از لغو شدن E3، آقای فیل اسپنسر (Phil Spencer) که مدیر بخش ایکس باکس می‌باشد در توییتی گفت:

رویداد E3 همیشه لحظه‌ی مهمی برای تیم یاکس باکس بوده است. با توجه این تصمیم، امسال ما از طریق یک رویداد دیجیتالی ایکس باکس نسل جدید صنعت بازی‌ها را به همراه جامعه‌ی ایکس باکس و کسانی که عاشق بازی کردن هستند، جشن خواهیم گرفت. اطلاعات بیشتر در مورد زمان این رویداد در طی هفته‌های آینده اعلام خواهد شد.

خب با لغو شدن این مراسم، برنامه‌های تمامی شرکت‌ها نابود شد و حال باید به نوعی از محصولات خود رونمایی کنند. ویروس کرونا بر زندگی مردم و صنعت بازی‌های ویدئویی تاثیر گذاشته است و امکان این که کنسول‌های نسل بعد با تاخیر عرضه شوند نیز وجود دارد. حال باید منتظر ماند و دید که شرکت‌ها با نبود این رویداد چگونه از محصولات خود رونمایی می‌کنند. نظر شما دربارهی این موضوع چه می‌باشد؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.