بلیزارد از تکنولوژی انیمیشن جدید Diablo 4 خبر داد

بلیزارد از تکنولوژی انیمیشن جدید Diablo 4 خبر داد

بلیزارد از تکنولوژی انیمیشن جدید Diablo 4 خبر داد

بلیزارد که وعده‌های زیادی در رابطه با بازی جدید Diablo 4 به هواداران این بازی داده بود، از تغییرات چشم گیر گرفته تا ساختار جهان باز و المان‌های MMO و موارد دیگر که هنوز معرفی نکرده‌اند، یک مورد که بیشتر از همه چشم‌گیر است که مربوط به انیمیشن این بازی و موتور گرافیکی جدیدی که بر اساس آن طراحی شده است، می‌شود.

طبق آخرین اخبار بازی، جان مولر که کارگردان هنری بازی Diablo 4 می‌باشد، در مصاحبه‌ی اخیر خود با وبسایت AusGamers درباره‌ی انیمیشن جدید و تفاوت‌های چشم گیر این بازی در مقایسه با Diablo III توضیح می‌دهد.

تکنولوژی انیمیشن این بازی، در مقایسه با Diablo III تغییرات بسیار زیادی را به خود می‌بیند. اضافه شدن انیمیشن‌های حالت ایستای کاراکتر و ترکیب آن با حرکات پویای بازی، باعث شده تا Diablo 4، تفاوت‌های زیادی با نسخه قبلی خود داشته باشد. رزولوشن تصاویر بازی از همیشه بالاتر بوده و تمامی این موارد باعث شده تا حرکات کاراکتر بازی بسیار روان و بهتر از همیشه به نظر برسد.

شرکت سازنده بازی Diablo 4 هم‌اکنون با نظارت بلیزارد مشغول توسعه‌ی این بازی برای پی‌سی و کنسول‌های بازی هستند ولی هنوز از زمان انتشار دقیق این بازی اطلاعاتی در اختیار نگذاشته‌اند و به نظر می‌رسد که زمان زیادی تا انتشار این بازی مانده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.