بروزرسانی جدید NBA 2K20 برای ادای احترام به کوبی برایانت منتشر شده است

بروزرسانی جدید NBA 2K20 برای ادای احترام به کوبی برایانت منتشر شده است

بروزرسانی جدید NBA 2K20 برای ادای احترام به کوبی برایانت منتشر شده است

خبر درگذشت کوبی برایانت (Kobe Bryant) برای جامعه‌ی علاقه‌مندان به ورزش بسکتبال و هواداران وی، خبر بسیار بدی بود. حالا سازندگان بازی NBA 2K20 دست به کار شده‌اند و برای ادای احترام به کوبی برایانت و دختر سیزده ساله‌اش، تغییراتی در بازی خود ایجاد کردند.

کوبی برایانت که اسطوره چهل و یک ساله دنیای بسکتبال بود، روز گذشته همراه با دختر سیزده ساله‌اش در اثر سانحه سقوط هلیکوپتر در کالیفرنیا، کشته شدند. به‌خاطر همین، چهره‌های سرشناس NBA و تمامی علاقه‌مندان به ورزش بسکتبال به هر نحوی که شده به کوبی برایانت ادای احترام می‌کنند. حتی لوکا دونچیچ ستاره این روزهای NBA برای از دست دادن کوبی برایانت گفت:

ممنون برای هرچیزی که به دنیا نشان دادی و برای آن انجام دادی!

لیونل مسی و اینستا نیز به درگذشت این شخصیت محبوب واکنش نشان دادند و مسی گفت:

لحظاتی که با هم ملاقات داشتیم لذت‌بخش بود، ما نابغه‌های کمی مانند او داشتیم.

بروزرسانی جدید NBA 2K20 برای ادای احترام به کوبی برایانت منتشر شده استساعاتی پیش بروزرسانی برای بازی NBA 2K20 منتشر شده و اگر وارد بازی شوید، تغییراتی در بازی به‌منظور احترام به کوبی برایانت اعمال شده است را مشاهده می‌کنید. مجموعه بازی‌های NBA 2K، با قرار دادن تصویر کوبی برایانت برروی جلد بازی‌های NBA 2K10 و NBA 2K17، علاقه‌ی خود را به این اسطوره نشان داد.

بازی NBA 2K20 هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ در دسترس است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.