برنامه‌های اسکوئر انیکس برای PAX East 2020 به دلیل ویروس کرونا لغو شد

برنامه‌های اسکوئر انیکس برای PAX East 2020 به دلیل ویروس کرونا لغو شد

برنامه‌های اسکوئر انیکس برای PAX East 2020 به دلیل ویروس کرونا لغو شد

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) یکی از بزرگترین شرکت‌کنندگان PAX East 2020، چندی پیش بیانیه‌ی خود را بروزرسانی کرد و اعلام کرد که بخاطر شیوع ویروس کرونا در شرق آسیا، برنامه‌های خود را در PAX East 2020 لغو کرد.

اسکوئر انیکس به تازگی از لاین‌آپ خود برای این رویداد رونمایی کرده است و صبح روز گذشته به صورت رسمی اعلام کرد با حضور در PAX East 2020 بازی‌های Outriders و Final Fantasy 7 Remake را همراه خود به این رویداد می‌آورد. این سه بازی دارای پنل اختصاصی خواهند بود و بازیکنان می‌توانند نسخه‌ی بازسازی Final Fantasy 7 را تجربه کنند.

برای هواداران Final Fantasy برنامه‌های اسکوئر انیکس هیجان‌انگیز و مهم بود ولی در آخرین بروزرسانی که در بیانیه‌ی آن‌ها صورت گرفت، متوجه شدیم که اکثر برنامه‌های این شرکت مربوط به Final Fantasy 14 به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شده‌اند. در ادامه می‌توانید متن این بیانیه را مطالعه کنید:

ویروس کرونا در منطقه‌ی شرق آسیا گسترش پیدا کرده است. باتوجه به این موضوع اسکوئر انیکس تصمیم گرفت حضور توسعه‌دهندگان ژاپنی خود را به این مراسم لغو کند.

این تصمیم سخت به‌دلیل تمایل ما برای جلوگیری از گسترش احتمالی ویروس و اهمیت ایمنی و سلامتی تیم و هوادارانمان صورت گرفت. از آن‌جایی که تیم ما حضور نخواهد داشت، در حال برنامه‌ریزی جهت محدود کردن فعالیت‌های از پیش تعیین شده‌ی‌مان برای Final Fantasy 17 هستیم.

برنامه‌های دو بازی Outriders و Final Fantasy 7 Remake باقی خواهند ماند. بازی Final Fantasy 14 هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.