با خرید Outback Pack در مدرن وارفر، به مهار آتش‌سوزی استرالیا کمک خواهید کرد

با خرید Outback Pack در مدرن وارفر، به مهار آتش‌سوزی استرالیا کمک خواهید کرد

با خرید Outback Pack در مدرن وارفر، به مهار آتش‌سوزی استرالیا کمک خواهید کرد

استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) اعلام کرده است که تمامی درآمد حاصل از فروش بسته الحاقی Outbreak بازی Call of Duty: Modern Warfare، برای مقابله با آتش‌سوزی‌های گسترده استرالیا خرج خواهد شد.

پس از سانحه آتش سوزی در کشور استرالیا، شرکت‌ها و استودیوهای بازی‌سازی سعی کردند به روش‌های مختلف کمک‌های خود را برای مقابله با آتش اهدا کنند. اکتیویژن (Activision) در کنار اینفینتی وارد نیز همانند بسیاری از شرکت‌ها و استودیوها به این کار خیرخواهانه پیوسته‌اند. Outback Pack یکی از بسته‌های قابل خریداری درون بازی است که با خرید آن علاوه‌بر به دست آوردن چند اسکین برای کاراکتر اصلی، یک اسنایپر ویژه و تجهیزات و آیتم‌هایی متعدد، به آتش سوزی استرالیا نیز کمک می‌کنید. قیمت این بسته الحاقی ۱۸۰۰ کالاف دیوتی پوینت، معادل با ۲۰ دلار است.

مدتی است که این بسته‌ی الحاقی در اختیار بازیکنان مدرن وارفر قرار گرفته اما پس از سانحه آتش سوزی استرالیا که در حال نابودسازی جنگل‌ها و حیوانات کشور استرالیا است، اکتیویژن و اینفینیتی تمام مزایای کسب شده از سوی فروش DLC را به مقابله با آتش در استرالیا اهدا خواهند کرد. و در آخر هم باید گفت که تمامی هزینه‌های Outback Pack (چه در قبل خریداری کرده باشید یا به تازگی) خرج مقابله با آتش در استرالیا خواهد شد. بازی Call of Duty Modern Warfare هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی‌سی دردسترس است. به شما پیشنهاد می‌کنم نقد و بررسی بازی CALL OF DUTY MODERN WARFARE را از دست ندهید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.