باگ‌های ایکس‌باکس را پیدا کنید و جایزه بگیرید

باگ‌های ایکس‌باکس را پیدا کنید و جایزه بگیرید

باگ‌های ایکس‌باکس را پیدا کنید و جایزه بگیرید

ساعتی پیش مایکروسافت از برنامه‌ی Xbox Bounty رونمایی کرد که با یافتن باگ‌های امنیتی در سرویس ایکس‌باکس لایو و گزارش به مایکروسافت بین ۵ تا ۲۰ هزا دلار جایزه دریافت کنید.

تمامی کاربران ایکس‌باکس و افرادی که اهل کنجکاوی و جستجو هستند از این لحظه به بعد می توانند با گزارش باگ های امنیتی به مایکروسافت جایزه‌ی ۵ تا ۲۰ هزار دلاری دریافت کنند. اگر باگ یا حفره‌ی امنیتی یافت شده از سوی کاربران تنها آسیب پذیری باشد، مایکروسافت جایزه‌ای حدود ۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار پرداخت خواهد کرد و اگر باگ یا حفره‌ی امنیتی به گونه‌ای باشد بتوان سیستم را از راه دور کنترل کرد، عددی بین ۵۰۰۰ تا ۲۰ هزار دلار از طرف مایکروسافت جایزه خواهید گرفت.

باگ‌ها و حفره‌های یافت شده از سوی کاربران حتما باید از آخرین نسخه‌ی بروزرسانی شده ایکس‌باکس لایو باشد و نسخه های پیشین مدنظر نیست. مایکروسافت قطعا مدعی نمی‌شود که مشکلات امنیتی وجود دارد و اما اگر بتوانید این باگ‌ها و حفره‌های امنیتی را پیدا کنید هم به سیستم ایکس‌باکس لایو کمک خواهید کرد و هم پول خوبی دریافت می‌کنید. مایکروسافت برای ویندوز نیز چند سالی می‌شود که از Bounty استفاده می‌کند.

مراحل ارسال مشکلات سیستم باید از طریق یک ویدئو یا متن به صورت مرحله به مرحله باشد و به صورت واضح توضیح داده شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.