بازی Valorant به رکورد ۱.۷ میلیون بیننده همزمان در توییچ رسید

بازی Valorant به رکورد ۱.۷ میلیون بیننده همزمان در توییچ رسید

بازی Valorant به رکورد ۱.۷ میلیون بیننده همزمان در توییچ رسید

محصول جدید استودیوی ریوت گیمز (Riot Games) یعنی بازی چند نفره‌ی رایگان Valorant، توانسته تا قبل از منتشر شدنش، به رکوردی فوق العاده دست پیدا کند. این نشان دهنده‌ی محبوبیت این بازی در میان بینندگان پلتفرم توییچ (Twitch) می‌باشد.

Valorant یک بازی شوتر تاکتیکی جدید از استودیوی Riot Games می‌باشد که در روز گذشته رکورد بسیار چشم گیری را از نظر بازدیدکنندگان همزمان در توییچ توانست به ثبت برساند. اگر به‌خاطر داشته باشید بازی فورتنایت نیز قبل از انتشار خود، اپیک گیمز بازی را دردسترس استریمرها قرار داده بود و استریمرها نیز آن را به صورت یک استریم تجربه می‌کردند. مدتی نگذشت که تعداد بینندگان همزمان فورتنایت از بازی پابجی بالا رفت و یکی از دلایلی بود که آنقدر این بازی به محبوبیت رسید. بازی فورتنایت نیز در گذشته توانسته بود تا به ۱.۷ میلیون بیننده همزمان برسد و به‌خاطر همین موضوع وب‌سایت Kotaku نموداری را منتشر کرده بود که نشان‌دهنده تعداد بینندگان همزمان این بازی با رکورد فورتنایت می‌باشد.

بازی Valorant به رکورد ۱.۷ میلیون بیننده همزمان در توییچ رسیدعلاوه‌بر این، بازی Valorant موفق شد تا رکوردشکنی تازه‌ای کند، در نسخه‌ی بتای خود با ۱۲.۲ میلیون ساعت رکوردی تازه برای خود به‌ثبت برساند. لازم به ذکر است که مجموعه این ساعات بازدید استریم‌های این بازی در توییچ به ۳۴ میلیون ساعت رسید. نظر شما درباره‌ این موضوع چه می‌باشد؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.