بازی The Walking Dead در دسترس کاربران استیم و نینتندو سوئیچ قرار گرفت

بازی The Walking Dead

بازی The Walking Dead در دسترس کاربران استیم و نینتندو سوئیچ قرار گرفت

کاربران رایانه های شخصی و کنسول نینتندو سوئیچ هم اکنون می توانند بازی The Walking Dead را بر روی استیم و فروشگاه eShop تجربه کنند.

بازی های The Walking Dead استودیو تل‌تیل که پس از سقوط این استودیو از روی استیم و فروشگاه eShop پاک شده بودند به زودی و با پشتیبانی Skybound Games و موسس Skybound Entertainment به این دو پلتفرم باز خواهند گشت.

چند وقت پیش بود که Skybound Games تمامی حق و حقوق مجموعه The Walking Dead استودیو تل‌تیل را خریداری کرد و این بازی ها را بر روی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) به صورت انحصاری منتشر کرد. قرار داد انحصاری بودن مجموعه بازی The Walking Dead برای فروشگاه اپیک گیمز نیز به اتمام رسیده است و از این پس این بازی بر روی پلتفرم استیم و فروشگاه eShop در دسترس خواهد بود.

مجموعه بازی The Walking Dead به زودی بر روی استیم با قیمت هر فصل ۱۵ دلار و بر روی فروشگاه eShop با قیمت هر فصل ۱۴٫۹۹ دلار عرضه خواهند شد. از این رو کاربران دو پلتفرم می توانند از امروز، این مجموعه را بر روی این دو پلتفرم خریداری کرده و تجربه کنند. کاربرانی که پیش از این خریداری کرده باشند دوباره می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.