بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 با استفاده از Unreal Engine 5 توسعه می‌یابد

بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 با استفاده از Unreal Engine 5 توسعه می‌یابد

بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 با استفاده از Unreal Engine 5 توسعه می‌یابد

مدتی پیش اعلام شد Senua’s Saga: Hellblade که قدرت کنسول نسل نهمی مایکروسافت یعنی ایکس باکس سری ایکس را به‌نمایش گذاشته بود، با استفاده از موتور آنریل انجین ۵ (Unreal Engine 5) ساخته خواهد شد.

استودیوی نینجا تئوری (Ninja Theory) اثر جدیدی را قرار است برای ایکس باکس سری ایکس تحت عنوان Senua’s Saga: Hellblade 2 وارد بازار کند که برای اولین‌بار این اثر توانست قدرت این کنسول را به‌نمایش بگذارد. براساس تریلر منتشر شده، این بازی گرافیک و کیفیت فوق‌العاده‌ای دارد و حالا قصد دارد تا آن را با استفاده از موتور گرافیکی آنریل انجین ۵ (Unreal Engine 5) توسعه یابد.

البته این موضوع آنقدرها دور از انتظار نبود چرا که فیل اسپنسر اعلام کرده بود که ما سعی می‌کنیم تا اکثر بازی‌های منتشر شده برای کنسول ایکس باکس سری ایکس، با استفاده از این موتور گرافیکی توسعه یابند. همن طور که اطلاع دارید، شرکت اپیک گیمز (Epic Games) سازنده این موتور گرافیکی می‌باشد که این موتور از کنسول‌های نسل بعدی و فعلی، رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند پشتیبانی می‌کند. اپیک گیمز قصد دارد تا مشهورترین بازی خود یعنی فورتنایت را نیز به این موتور گرافیکی منتقل کند.

حال که این بازی توسط این موتور توسعه می‌یابد، باید در آیندهای نزدیک منتظر بازی‌های بیشتری باشیم که توسط این موتور توسعه می‌یابند. نظر شما در رابطه با توسعه یافتن این بازی با استفاده از این موتور گرافیکی چه می‌باشد؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.