بازی Rainbow Six Siege را برای مدتی محدود رایگان تجربه کنید

بازی Rainbow Six Siege را برای مدتی محدود رایگان تجربه کنید

بازی Rainbow Six Siege را برای مدتی محدود رایگان تجربه کنید

شرکت یوبیسافت (Ubisoft) برای اولین‌بارش نیست که بازی محبوب شوتر اول شخص آنلاین Rainbow Six Siege را رایگان می‌کند. به‌نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد تا بازیکنان را برای مدت محدودی به تجربه این بازی معتاد کند و پس از آن بازیکن برای ادامه تجربه و لذت بردن از یکی از بهترین بازی‌های شوتر اول شخص آنلاین، دست به‌خرید آن بزند.

Rainbow Six Siege دقیقا میان بازی‌های محبوبی مانند فورتنایت، اپکس لجندز و اورواچ قرار دارد. باوجود این که این بازی مانند اورواچ یک بازی رایگان نمی‌باشد، اما به‌خوبی توانسته کاربران بسیاری را جذب خود کند. شاید یوبیسافت می‌توانست با رایگان کردن این بازی موفقیت‌های بیشتری را کسب کند اما باوجود این که برای تجربه این بازی باید هزینه پرداخت کنیم، اما بازهم ارزش دارد. حالا این بازی بسیار دوست داشتنی، برای مدت محدودی رایگان شده است تا بخشی از گیمرها را که با آن آشنایی ندارند و یا تا به حال آن را تجربه نکرده‌اند، بتوانند برای مدتی محدود آن را تجربه کنند. این کار یوبیسافت می‌تواند منافع بسیاری را به همراه داشته باشد چرا که بازیکن پس از تجربه رایگان، وسوسه به خرید خواهد شد.

همان طور که در بالا نیز ذکر شد، این بازی را پس از دریافت برای همیشه در اختیار نخواهید داشت، تنها می‌توانید برای مدت محدودی آن را تجربه کنید و پس از چشیدن یک بازی بسیار خوب اول شخص، وسوسه به خرید خواهید شد. اگر با اولین تجربه واقعا بازی را دوست داشتید و قصد داشتید تا آن را خریداری بکنید، سریعا این کار را انجام دهید چرا که یوبیسافت تا هفته اینده بازی Rainbow Six Siege را با ۷۵ درصد تخیف به‌فروش می‌رساند. لازم به‌ذکر است که این بازی برروی تمامی پلتفرم‌ها از تاریخ ۱۱ تا ۱۵ ژوئن (۲۲ تا دوشنبه ۲۶ خرداد ماه) دردسترس خواهد بود. برای خرید این بازی نسخه پایه (Deluxe Edition) تا هفته آینده می‌توانید با قیمت تنها ۱۰ دلار دریافت کنید. اگر شما یکی از بازیکنان این بازی محبوب می‌باشید، لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.