بازی Rainbow Six Siege برای کنسول‌های نسل بعدی منتشر می‌شود

بازی Rainbow Six Siege برای کنسول‌های نسل بعدی منتشر می‌شود

بازی Rainbow Six Siege برای کنسول‌های نسل بعدی منتشر می‌شود

در جریان مسابقات Rainbow Six Siege، یوبی سافت اطلاعات جدیدی از آینده‌ی این بازی منتشر کرد. به تازگی و طی مصاحبه‌ای که وب سایت ویندوز سنترال (Windows Central) با لروی آتاناسوف (Leroy Athanassof)، کارگردان بازی Rainbow Six Siege داشته است، یوبی سافت قصد دارد بازی Rainbow Six Siege را برای کنسول‌های نسل بعدی پلی استیشن و ایکس باکس منتشر کند. لروی آتاناسوف درباره‌ی قابلیت میان نسلی و زمان عرضه‌ی بازی Rainbow Six Siege بر روی ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن ۵ گفت:

اینکه نمی توانم به شما تاریخ دقیقی اعلام کنم به این‌ دلیل است که تاریخ انتشار بازی بستگی به استقبال مردم از کنسول‌های نسل بعدی دارد. چیزی که می‌توانم به شما دوستان بگویم این است که ما از زمان عرضه‌ی کنسول‌ها، بازی را برروی‌کنسول منتشر خواهیم کرد. ما می خواهیم که بازی دقیقا در روز عرضه کنسول های نسل بعدی منتشر شود، این موضوع بستگی به موافقت شرکت های تولی کنسول بستگی دارد. ما نمی‌خواهیم بین جامعه‌ی بازیکنان شکاف ایجاد کنیم بنابراین قصد داریم همین‌که فردی سیستم جدید را خریداری کرد بتواند با دوستان خود به تجربه‌ی بازی بپردازد. یعنی اگر برروی پلی‌استیشن بعدی به انجام بازی می‌پردازید، قادر خواهید بود با کاربران پلی‌استیشن قبلی نیز بازی کنید.

همانطور که اشاره شد قابلیت بازی میان‌نسلی (Cross Generation) برای بازی Rainbow Six Siege وجود دارد و تحقق این امر بیشتر از همه به توافق میان سونی و مایکروسافت بستگی دارد. Rainbow Six Siege را می‌توانید هم اکنون بر روی پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی تجربه کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.