بازی Quantum Error ابتدا برای کنسول پلی استیشن ۵ منتشر می‌شود

بازی Quantum Error ابتدا برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر می‌شود

بازی Quantum Error ابتدا برای کنسول پلی استیشن ۵ منتشر می‌شود

استودیو Teamkill Media اعلام کرد که بازی انحصاری Quantum Error ابتدا برای کنسول پلی استیشن ۵ عرضه می‌شود و سپس برروی پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

بازی Quantum Error دومین بازی ویدئویی استودیو Teamkill Media می‌باشد که قرار است برروی کنسول پلی استیشن ۴ نیز منتشر شود. به تازگی تیم توسعه دهنده اعلام کرده است که هدف اصلی‌شان کنسول نسل بعدی پلی استیشن ۵ می‌باشد. استودیوی تیم‌کیل مدیا (TeamKill Media) طی مصاحبه‌ای که با وب سایت Lovecraft Video Games داشته است اعلام کرد که؛ اگر فکر می‌کنید عرضه بازی برروی پلی استیشن ۴ به کیفیت بازی آسیب می‌زند، باید بگویم که اصلا نگران نباشید، QE اول از هر چیز برای پلی‌استیشن ۵ در حال توسعه است و تجربه‌ای فوق العاده خواهد بود. در ادامه تیم توسعه دهنده اعلام کرده است که نسخه‌ی پلی استیشن ۵ بازی، علاوه بر بهره بردن از تکنیک رهگیری پرتو، از رزولوشن ۴K نیتیو و نرخ فریم ۶۰ اجرا می شود و این همان ویژگی‌هایی می‌باشد که پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۴ پرو نمی‌توانند ارائه دهند.

به گفته‌ی تیم سازنده، Quantum Error یک بازی شوتر اول شخصی اتمسفریک و جریان یافته می‌باشد که در آینده‌ای نسبتا دور در حال جریان است که درونش کره زمین دیگری محلی امن برای سکونت انسان هاست. همچنین تیم توسعه دهنده اعلام کرده است که این استودیو برای ساخت بازی ترسناک Quantum Error از بازی‌هایی همچون Bloodborne الهام گرفته است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.