بازی Marvel’s Avengers چهار ماه تاخیر خورد

بازی Marvel’s Avengers چهار ماه تاخیر خورد

بازی Marvel’s Avengers چهار ماه تاخیر خورد

یکی از عنوان‌های مورد انتظار یعنی بازی Marvel’s Avengers قرار بود در ماه مه سال ۲۰۲۰ عرضه شود اما مسئول توسعه‌دهنده‌ی این بازی یعنی کریستال داینمیکس (Crystal Dynamics) رسما اعلام کرد که این بازی تقریبا با چهار ماه تاخیر روانه‌ی بازار می‌شود.

صحبت از بازی‌های مورد انتظار سال ۲۰۲۰ می‌شه، بازی Marvel’s Avengers جزو اولین بازی‌ها است که به ذهن ما می‌رسد. این بازی با حاشیه‌های زیادی در مورد کیفیت نهایی درگیر شده و حالا اسکوئر انیکس اعلام کرده که برای رسیدن به کیفیتی که طرفداران توقع دارند، این بازی را با تاخیر چهار ماهه عرضه می‌کنیم.  کریستال داینمیکس درباره‌ی این موضوع گفت:

وقتی تصمیم گرفتیم که نسخه‌ی خودمان از Marvel’s Avengers را برای شما عرضه کنیم، می‌خواستیم یک بازی با بخش داستانی درگیرکننده و جذاب، بخش چندنفره‌ی سرگرم‌کننده و پشتیبانی از محتوا تا سالیان آینده عرضه کنیم. به همین سبب، این زمان اضافه را صرف صیقل زدن بیشتر بازی و رفع ایرادهای آن می‌کنیم تا به استانداردهای بالایی که برای خودمان تعیین کرده‌ایم پایبند باشیم.

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۴ سپتامبر ۲۰۲۰ (جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۹) برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.