بازی Left 4 Dead 3 در حال حاضر در دست ساخت نیست

بازی Left 4 Dead 3 در حال حاضر در دست ساخت نیست

بازی Left 4 Dead 3 در حال حاضر در دست ساخت نیست

مدتی بود که شایعاتی درباره‌ی ساخت بازی ۳ Left 4 Dead منتشر شده بود و حالا ولو (Valve) به این شایعات واکنش نشان داده است. ولو اعلام کرد که درحال حاضر این بازی در دست ساخت قرار ندارد.

این مجموعه طرفداران زیادی دارد چرا که ساختاری زامبی محور و کوآپ دارد. شایعه ساخت نسخه سوم Left 4 Dead کمی هیجان برانگیز بود و اندکی سردرگم کننده. در اویل سال ۲۰۱۹ نیز تریلری مرموز منتشر شد و شایعه شده بود که این تریلر مربوط به بازی Left 4 Dead 3 می‌باشد. شرکت ولو سریعا به این شایعات واکنش نشان داده و اعلام کرد که نسخه سوم Left 4 Dead، متاسفانه در دست ساخت نیست:

واضح است که بعضی از مردم با ارائه و نشر اخبار غلط، سعی دارند تا رسانه‌‌ها و جامعه کاربری را سردرگم کنند. متاسفانه، حداقل در حال حاضر، ساخت نسخه جدید Left 4 Dead چیزی نیست که ما روی آن کار می‌‌کنیم.

شرکت ولو افزود که علاوه‌بر این عنوان، بازی دیگری در ارتباط با جهان Left 4 Dead هم در دستور کار قرار ندارد:

چند سال گذشته، ایده‌های مختلفی از Left 4 Dead را مورد بررسی قرار دادیم، ولی در حال حاضر روی محصولی مرتبط با Left 4 Dead کار نمی‌‌کنیم؛ سال‌ها است که کار نمی‌کنیم.

چندی پیش نیز یکی از کاربران یوتیوب با انتشار ویدئویی ادعا کرد که این ویدئو مربوط به بازی Left 4 Dead 3 می‌باشد و در آن کانسپت‌ آرت‌های بازی Left 4 Dead 3 را به نمایش در آمده بود، از این لینک می‌توانید این ویدئو را تماشا کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.