بازی Godfall از ابتدا برای ویژگی کوآپ طراحی شده بود

بازی Godfall از ابتدا برای ویژگی کوآپ طراحی شده بود

بازی Godfall از ابتدا برای ویژگی کوآپ طراحی شده بود

مدیرعامل استودیوی کانترپلی گیمز (Counterplay Games) در وبسایت پلی استیشن بلاگ اعلام کرده که بازی Godfall از همان ابتدا قرار بوده است که یک تجربه‌ی مشارکتی و کوآپ باشد.

استودیوی کانترپلی گیمز (Counterplay Games) در حال توسعه است و شرکت گیرباکس (Gearbox) وظیفه انتشار آن را برعهده گرفته است. استودیوهای کانترپلی گیمز و گیرباکس از بازی جدید خود با عنوان Godfall برای کنسول پلی‌‎استیشن ۵ در مراسم The Game Awards 2019 رونمایی کردند. کانترپلی گیمز اعلام کرده که هدف از انتخاب پلی‌استیشن ۵، ساختار کنترلر و قدرت SSD این کنسول است.

و حالا به نظر می‌رسد که بازی Godfall یک تجربه‌ی کوآپ لوت محور است چرا که مدیرعامل استودیو کانترپلی، در وبسایت پلی‌استیشن بلاگ نوشته که عنوان Godfall از ابتدا برای یک تجربه‌ی کوآپ طراحی شده بود که سه بازیکن درکنار هم بتوانند آن را بازی کنند. همان‌طور که در متن می‌شود مشاهده کرد مدیرعامل این استودیو گفته است که این بازی را به طور یک‌نفره، دونفره یا سه‌نفره می‌شود تجربه کرد. صحبت‌های مدیرعامل استودیو کانترپلی در وبسایت پلی استیشن بلاگ:

گادفال از ابتدا برای ارائه یک تجربه مشارکتی (کوآپ) طراحی شده بود. بازیکنان کل بازی را می‌توانند به‌صورت یک‌نفره، دونفره یا سه‌نفره تجربه کنند. دشمنان در این بازی عملکرد پویایی خواهند داشت. ازاین‌رو نوع آسیب‌رسانی و حملات آن‌ها باتوجه‌به ساختار گروه شما است. بااین‌حال تجربه‌ی بازی در حالت آنلاین لذت بیشتری دارد و هدف اصلی ما است.

نظر شما در رابطه با این موضوع چه می‌باشد؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.