بازی Ghost Recon Breakpoint را به مدت چهار روز رایگان تجربه کنید

بازی Ghost Recon Breakpoint را به مدت چهار روز رایگان تجربه کنید

بازی Ghost Recon Breakpoint را به مدت چهار روز رایگان تجربه کنید

شرکت یوبی سافت اعلام کرده است که علاقه‌مندان بازی Ghost Recon Breakpoint می‌توانند از تاریخ پنجشنبه هفتم فروردین ۱۳۹۹ تا تاریخ دوشنبه ۱۱ فروردین ماه، این بازی را به صورت رایگان برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ تجربه کنند.

چندی پیش شرکت یوبی سافت اعلام کرده است که از تاریخ ۲۶ مارس ۲۰۲۰ ( پنجشنبه هفتم فروردین ۱۳۹۹) تا تاریخ ۳۰ مارس (دوشنبه ۱۱ فروردین)، بازی Ghost Recon Breakpoint را به مدت چهار روز به صورت رایگان تجربه کنند. در ادامه مشخص شد که اگر نسخه اصلی بازی را خریداری کنید تمامی پیشرفت‌های بازیکنان در نسخه دمو به نسخه اصلی Ghost Recon Breakpoint منتقل خواهد شد.

بازی Ghost Recon Breakpoint را می‌توان یک شکست نامید و در همین راستا هنوز اطلاعات خاصی از آمار فروش این بازی منتشر نشده است. باگ‌های بسیار زیاد، داستانی خسته کننده، هوش مصنوعی ضعیف، همه و همه باعث شده است تا میزان نارضایتی بازیکنان به شدت بالا گیرد. البته یوبی سافت سعی کرد تا تغییرات زیادی را برروی گیم پلی بازی اعمال کند، البته سم فیشر نیز مدتی قبل به بازی اضافه شد تا بازیکنان تجربه جدیدی را کسب کنند. کاربران فروشگاه اپیک گیمز و یوپلی هم‌اکنون می‌توانند بازی را پری لود کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.