بازی Forza Motorsport 8 تفاوت‌های زیادی با نسخه‌ی قبلی خود خواهد داشت

بازی Forza Motorsport 8 تفاوت‌های زیادی با نسخه‌ی قبلی خود خواهد داشت

بازی Forza Motorsport 8 تفاوت‌های زیادی با نسخه‌ی قبلی خود خواهد داشت

در سال آینده شاهد معرفی بازی Forza Motorsport 8 خواهیم بود. استودیو Turn 10 ادعا کرده است که این بازی که پیش رو است تفاوت‌های زیادی با نسخه‌های قبلی خود خواهد داشت.

استودیو Turn 10 یکی از استودیوهای توسعه‌دهنده‌ی زیر مجموعه مایکروسافت است. کریس ایساکی که کارگردان هنری استودیوی Turn 10 می‌باشد در جدیدترین مصاحبه‌ای که در سایت Mixer داشته است، اعلام کرده که این استودیو اخیراً نسخه‌ی آزمایشی و قابل استفاده‌ی بازی جدید Forza Motorsport را مورد آزمایش قرار داده است.

استودیو Turn 10 اطلاعات اولیه‌ای در رابطه با این بازی را منتشر کرده است که این اطلاعات شامل زمان احتمالی عرضه‌ی این بازی برای پی سی و ایکس‌باکس می‌شود.

کریس ایساکی در باره‌ی این بازی می‌گوید:

تیم توسعه‌دهندگان ما در Turn 10 موفق به توسعه‌ی سیستم جدیدی برای ایجاد ارتباط میان درجه حرارت تایرها و میزان فشار وارده به آن‌ها شده‌اند. سیستم یاد شده علاوه‌بر این موارد، به اعمال اثر دمای کف جاده‌ به نحوه‌ی عملکرد تایرها می‌پردازد.

درکنار این موارد، ما سیستم جدید فرسایش پویای تایرها در جاده را داریم که همراه‌با سیستم شبیه‌ساز فشار اتمسفری، سایر عوامل محیطی مانند دما، فشار و چگالی هوا را در نحوه‌ی حرکت چرخ‌ها و توان خودرو دخیل می‌کند. سیستم تعلیق خودروها با مدل سازی جدید این بازی کاملاً متحول شده و فکر می‌کنم چیزی در حدود ۱۵ مورد دیگر هم وجود دارد که در مراحل توسعه قرار داشته و در آینده به بازی اضافه خواهد شد. همه‌ی این سازوکارها به نزدیک‌تر کردن تجربه کاربری این بازی به رانندگی روی جاده کمک زیادی خواهند کرد.

کریس ایساکی در صحبت‌های خود اشاره کرده است که در سال آینده خبرهای بیشتری در رابطه با این بازی منتشر خواهد شد و این بازی احتمالا برای کنسول جدید مایکروسافت یعنی، ایکس‌باکس سری ایکس منتشر خواهد شد. کنسول جدید مایکروسافت که با نام ایکس‌باکس سری ایکس شناخته می‌شود، در مراسم The Game Awards 2019 از آن رونمایی شد و در تعطیلات آخر سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.