بازی Dreams برای پلی استیشن ۵ منتشر می‌شود؟

بازی Dreams برای پلی استیشن 5 منتشر می‌شود؟

بازی Dreams برای پلی استیشن ۵ منتشر می‌شود؟

هفته‌ی پیش بود که بازی Dreams بعد از مدت‌ها به صورت رسمی عرضه شد و توانست بازخورد خوبی از طرفداران و منتقدان بگیرد. سوالات متعددی که از استودیوی مدیامولکول (Media Molecule) پرسیده شده است، پیرامون آن است که آیا بازی Dreams با توجه به اینکه در آخرین سال کنسول‌های نسل هشتمی عرضه شده است، برای کنسول پلی استیشن ۵ نیز عرضه خواهد شد؟ این موضوع سوالات متعددی را در ذهن بازیکنان ایجاد کرده است.

باتوجه به اینکه بازی Dreams در سال آخر کنسول‌های نسل هشتمی عرضه شده است، طرفداران و بازیکنان این بازی بارها و بارها از استودیوی مدیامولکول (Media Molecule) سوال آیا این بازی بر روی پلی استیشن ۵ نیز عرضه خواهد شد را مطرح کرده بودند. به تازگی وب سایت Eurogamer در مصاحبه‌ای که با الکس ایوانس (Alex Evans)، داشته است به این سوال بازیکنان پاسخ داده است. پاسخ بنیانگذار و کارگردان بازی Dreams به شرح زیر می‌باشد:

ما یکی از استودیوهای فرست پارتی پلی‌استیشن هستیم. Dreams درواقع همین الان هم بر روی پلی‌استیشن ۵ اجرا می‌شود، بفرماید این هم از خبری که منتظرش بودید. ولی این فقط به‌ منظور کارهای توسعه و تحقیق صورت گرفته است. اگر بگویم که تحقیقی در این مورد انجام نداده‌ایم دروغ گفته‌ایم اما در حال حاضر به‌معنی واقعی کلمه هیچ برنامه‌ای در این‌ باره نداریم. من فکر می‌کنم دیگر درس خودم را یادگرفته‌ام چرا که قبلاً و در سال ۲۰۱۵ جایی گفتم که Dreams تقریباً به پایان مراحل ساخت رسیده است و الان در این نقطه قرار داریم که چهار یا پنج سال از آن زمان گذشته و تازه فرآیند ساخت بازی تمام شده است. اما نسخه‌ی جدید من اعتراف می‌کند که در حال تحقیق و اکتشاف درباره‌ی چیزهای جدیدی هستیم اما تا زمانی که چیزی قطعی نشود قولی به کسی نمی‌دهم.

اصلا عاقلانه نیست که بعد از هفت سال توسعه‌ی بازی Dreams، تنها از این بازی بر روی کنسول پلی استیشن ۴ که سال آخر خودش را به سر می‌برد استفاده شود. باتوجه به صحبت‌های بالا می‌توان امیدوار بود که سونی بازی Dreams را برای کنسول نسل بعدی خود عرضه کند. بازی Dreams را می‌توانید هم اکنون به صورت انحصاری بر روی پلی استیشن ۴ تجربه کنید. چندی پیش نیز گزارشی از سوی Video Games Chronicle را نیز منتشر کرده‌ایم که از اینجا می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.