بازی DOOM Eternal رکورد فروش مجموعه را شکست

بازی DOOM Eternal رکورد فروش مجموعه را شکست

بازی DOOM Eternal رکورد فروش مجموعه را شکست

به تازگی شرکت بتسدا (Bethesda) با انتشار بیانیه‌ای، رکوردشکنی فروش بازی DOOM Eternal نسبت به نسخه‌های قبلی را خبررسانی کرد.

بازی DOOM Eternal حدود دو سال پیش رسما معرفی شد و از همان ابتدا تبدیل به یکی از عناوین مورد انتظار تبدیل شد. اخبارهایی که منتشر می‌شد و شور و شوق طرفداران باعث شد تا بازی بین جامعه‌ی گیمرها محبوب شود و این را می‌توان یکی از دلایلی دانست که این بازی در هفت روز انتشار، این چنین فروشی توانسته کسب کند. همچنن شرکت سازنده اعلام کرده است که این بازی توانسته رکورد فروش اولیه مجموعه DOOM را بشکند.

باتوجه به بیانیه‌ی منتشر شده، فروش این بازی دوبرابر فروش اولیه بازی ۲۰۱۶ DOOM بوده است. البته که بتسدا به تعداد نسخه‌ی های فروخته شده اشاره‌ای نکرده است و تنها اعلام کرده است که توانسته رکورد مجموعه دووم را بشکند. همچنین این بازی در هفته‌ی اول عرضه‌ی خود برروی استیم، پرفروش‌ترین بازی این پلتفرم تبدیل شد به طوری که بازیکنان همزمان آن، از ۱۰۰/۰۰۰ نفر عبور کرد.

DOOM Eternal تاکنون به عنوان بهترین بازی تیراندازی اول شخص نسل فعلی عمل کرده است و توانسته به خوبی در بازار به فروش برسد. همچنین بتسدا این بازی را تا مدت‌ها کنار نمی‌گذارد و برنامه‌ه برای آن دارد به طوری که هم‌اکنون مشغول توسعه‌ی بسته‌ی الحاقی تک نفره برای این بازی می‌باشد.

این بازی در تاریخ ۱ فروردین برای پلی‌ استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان، پی سی و گوگل استیدیا منتشر شد و حال سازندگان عرضه این بازی را برای نینتندو سوییچ در دستور کار خود قرار داده‌اند ولی هنوز تاریخ انتشار مشخصی اعلام نشده است. بازی DOOM Eternal هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا در دسترس قرار دارد. به نظر شما این بازی همچنان به فروش خوب خود ادامه می‌دهد. در ادامه پیشنهاد می‌کنم نقد و بررسی بازی DOOM Eternal را از دست ندهید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.