بازی Cyberpunk 2077 پنج ماه تاخیر خورد

بازی Cyberpunk 2077 پنج ماه تاخیر خورد

بازی Cyberpunk 2077 پنج ماه تاخیر خورد

استودیو سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) مدتی پیش با انتشار توئیتی اعلام کرد که زمان عرضه بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 را به‌عقب انداخته. این استودیو زمان بیشتری برای پروژه‌ی خود نیاز دارد تا بهینه‌سازی و کار بیشتری روی آن انجام دهد.

بیشتر علاقه‌مندان به بازی‌های ویدئویی بر این باور بودند که در نیمه سال ۲۰۲۰ شاهد عرضه متعدد بازی باشیم، حالا عناوینی مانند Final Fantasy VII Remake ،Watch Dogs Legion و Marvel’s Avengers با کمی تاخیر عرضه می‌شوند. امروز نیز خبری از سی دی پراجکت رد منتشر شده که این استودیو اثر مورد انتظار خود را با پنج ماه تاخیر در تاریخ ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ (۲۷ شهریور ۱۳۹۹) منتشر خواهد شد. متن کامل این توئیت:

در مورد تاریخ انتشار Cyberpunk 2077 اطلاعات مهمی داریم که می‌خواهیم با شما به اشتراک بگذاریم. ما می‌خواهیم که این بازی حکم تاج‌گذاری ما در نسل هشتم را داشته باشد. به تاخیر انداختن بازی این فرصت را به ما خواهد داد تا این امر را محقق کنیم.

صحبت‌های سی دی پراجکت رد نشان می‌دهد که بازی Cyberpunk 2077 قرار است برای کنسول‌های نسل بعدی نیز منتشر شود و احتمالا این بازی در سال ۲۰۲۱ برای کنسول‌های نسل بعدی خواهد آمد. بازی علاوه‌بر بخش آلاین، بخش آنلاین نیز دارد، اما پس از چند ماه عرضه به بازی اضافه خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.