بازی Civilization VI را به‌صورت رایگان از اپیک گیمز استور دانلود کنید

بازی Civilization VI را به‌صورت رایگان از اپیک گیمز استور دانلود کنید

بازی Civilization VI را به‌صورت رایگان از اپیک گیمز استور دانلود کنید

مدت زمان دانلود بازی GTA V به‌صورت رایگان از اپیک گیمز استور به‌پایان رسید و حالا نوبت به بازی جدیدی رسیده است. براساس اعلام شرکت اپیک گیمز (Epic Games) بازی Civilization VI هم‌اکنون در فروشگاه اپیک گیمز به‌صورت رایگان قابل دانلود می‌باشد و تا هفته آینده این فرصت وجود دارد.

همان طور که اطلاع دارید، هرهفته فروشگاه اپیک گیمز یک یا دو بازی را به‌صورت راگان تقدیم کاربران می‌کند. هفته‌ی گذشته شاهد رایگان شدن بازی محبوب GTA V بودیم که باعث شده بود تا علاوه‌بر اشکالاتی که در سرورهای GTA V به‌وجود اید، بلکه از طرفی فروشگاه اپیک گیمز نیز به‌مدت ۱۲ ساعت از دسترس خارج شده بود. در هر صورت با رایگان شدن بازی GTA V، شاهد حجوم بسیاری از گیمرها برای دانلود بودیم.

اگر قصد داشته باشیم تا یکی از بهترین بازی‌های استراتژی نوبتی را معرفی کنیم، مطمئن باشید که Civilization 6 در آن ذکر شده است. این بازی برای اولین‌بار در سال ۲۰۱۶ برای ویندوز و مک عرضه شد و در سال ۲۰۱۷ برای iOS و سال ۲۰۱۸ برای نینتندو سوییچ و در نهایت سال ۲۰۱۹ برای پلی استیشن ۴‌ و ایکس باکس وان عرضه شد. در Civilization VI امپراطوری خود را به‌راه بیاندازید و پیشرفت را با رهبری خود ادامه دهید.

هم‌اکنون کاربران کامپیوتر می‌توانند به فروشگاه اپیک گیمز مراجعه کنند و بازی Civilization 6 را به‌صورت رایگان دریافت کنند. همچنین بازی Civilization VI هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.