بازی‌های انحصاری ایکس‌باکس سری ایکس بعد از یک سال برای ایکس‌باکس وان نیز منتشر خواهد شد

بازی‌های انحصاری ایکس‌باکس سری ایکس بعد از یک سال برای ایکس‌باکس وان نیز منتشر خواهد شد

بازی‌های انحصاری ایکس‌باکس سری ایکس بعد از یک سال برای ایکس‌باکس وان نیز منتشر خواهد شد

همان‌طور که اطلاع دارید قرار است کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس در انتهای سال جاری میلادی به صورت رسمی عرضه شوند. جیسن شریر که سابقه طولانی در افشای اطلاعات دارد، مدت‌ها پیش گفته بود که بازی‌های زمان عرضه پلی استیشن ۵ برای پلی استیشن ۴ منتشر نمی‌شوند اما مایکروسافت سیاستی متفاوت با سونی را در پیش گرفته است.

اخیرا آقای مت بوتی (Matt Booty) که مدیر بخش استودیوهای ایکس‌باکس گیم (Xbox Game Studios) می‌باشد در گفتوگویی با وب‌سایت MCV اعلام کرد که تمامی بازی‌هایی که قرار است از سوی استودیوهای ایکس‌باکس در سال جاری منتشر شوند، به صورت میان نسلی عرضه خواهند شد. مطمئنا با این موضوع هواداران ایکس‌باکس از این خبر خوشحال هستند. صحبت‌های مت بوتی دررابطه با این موضوع:

ما محتوا و بازی‌های مختلفی را برای یک یا دو سال آینده به منظور عرضه برروی کنسول ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی در نظر گرفته‌ایم. ما می‌خواهیم مطمئن شویم که اگر کسی بین ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس سرمایه‌گذاری کند، این احساس را داشته باشد که سرمایه‌گذاری خوبی را انجام داده و ما به آن متعهد خواهیم بود.

کنسول ایکس‌باکس سری ایکس در زمان عرضه دارای بازی‌های انحصاری نخواهد بود و مایکروسافت هنوز مطمئن است که با فرنچایزهایی همانند Halo می‌تواند قدرت کنسول نسل جدید خود را به نمایش بگذارد.

رویکرد ما این است که یک یا دو آی‌پی را انتخاب کرده و برروی آن‌ها تمرکز کنیم و مطمئن شویم که این بازی‌ها در زمان عرضه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس از همه‌ی مزیت‌های این کنسول بهره ببرند. برای ما و با وجود بازی Halo Infinite، این یک فرصت بزرگ است.

این برای اولین بار در طول ۱۵ سال گذشته است که ما یک بازی از مجموعه‌ی Halo را همزمان عرضه‌ی کنسول نسل جدیدمان منتشر می‌کنیم. مجموعه‌ی تیم ما در تلاش است تا این بازی از همه‌ی ویژگی‌های کنسول ایکس‌باکس سری ایکس بهره ببرد.

بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 تاکنون تنها انحصاری برای کنسول ایکس‌باکس سری ایکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی تایید شده است. کنسول ایکس‌باکس سری ایکس در تعطیلات سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.