بازی‌های آینده‌ی سرویس Xbox Game Pass مشخص شد

بازی‌های آینده‌ی سرویس Xbox Game Pass مشخص شد

بازی‌های آینده‌ی سرویس Xbox Game Pass مشخص شد

سرویس Xbox Game Pass میزبان پنج بازی جدید خواهد بود که در بین آن‌ها می‌توان به بازی استراتژی Reigns: Game of Thrones و Yakuza 0 اشاره کرد.

سرویس اشتراکی Xbox Game Pass یکی از موفق‌ترین سرویس‌ها بوده و با باندل اسپاتیفای در آغاز کار خود، توانست به محبوبیت خوبی در میان کاربران ایکس باکس و رایانه‌های شخصی برسد. در حال حاضر قرار است پنج بازی به فهرست عناوین این سرویس اضافه شوند که تنها برروی رایانه‌های شخصی در دسترس خواهند بود.

عناوینی که در ادامه نام برده می‌شوند و قرار است به فهرست سرویس ذکر شده ملحق شوند، گزینه‌های مناسب و خوبی هستند و خبری از بازی بی‌کیفیت نیست. بازی Yakuza 0 که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد توانست نمره‌ی ۸۶ را در وب‌سایت متاکریتیک کسب کند. بازی استراتژی Reigns: Game of Thrones موفق به کسب میانگین نمرات ۸۴ از سوی منتقدین شده است. بازی Indivisible نیز سال گذشته منتشر شد و توانست به خاطر المان‌های بازی‌های مبارزه‌ای و نقش‌آفرینی، مورد تشویق قرار گیرد. Wasteland Remastered یک بازی در سبک نقش‌آفرینی کلاسیک ۳۰ ساله است که در نوع خود جالب است. Two Point Hospital هم آخرین بازی‌ای است که قراره به فهرست سرویس ایکس باکس گیم پس اضافه شود.

لازم به ذکر است که قیمت این سرویس برروی ایکس باکس ۱۵ دلار در ماه است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.