بازیکنان بازی Gran Turismo Sport به ۸٫۲ میلیون نفر رسید

بازی Gran Turismo Sport مخصوص ps4

بازیکنان بازی Gran Turismo Sport به ۸٫۲ میلیون نفر رسید

پس از گذشت سه سال از عرضه‌ی بازی Gran Turismo Sport، آقای کازونری یاماگوچی (Kazunori Yamauchi) در مصاحبه‌ای اعلام کرد که تاکنون ۹ میلیون حساب کاربری در این بازی ساخته شده است.

Gran Turismo Sport یک بازی شبیه‌ساز ریسینگ می‌باشد که اولین بار در اکتبر ۲۰۱۷ منتشر شد. چندی پیش اطلاعاتی از طراح این بازی یعنی کازونری یاماگوچی (Kazunori Yamauchi) منتشر شد که نشان ۹ میلیون نفر در این بازی ساخته اند. تعداد ۸۲ میلیون نفر بازیکن نیز در بازی حضور دارند. این اطلاعات در جریان افتتاحیه‌ی رویداد GT Sport World Sydney منتشر کرده است.

بازیکنان بازی Gran Turismo Sport به 8.2 میلیون نفر رسیدآمار جالب دیگری نیز از بازی Gran Turismo Sport منتشر شده است که خبر از مسافت طی شده توسط بازیکنان را می‌دهد. ۲۵٫۵ میلیون مایل یا به عبارتی ۴۱ میلیارد کیلومتر توسط بازیکنان این بازی طی شده است. تعداد تصاویر ثبت شده از این بازی طی یک سال گذشته به عدد ۳۷ میلیون می‌رسد. تاکنون نزدیک به یک میلیارد مسابقه در این بازی برگزار شده است که میانگین سرعت مسابقه دهندگان به ۸۴٫۲ مایل در ساعت می‌رسد. بازی Gran Turismo Sport را هم‌اکنون می‌توانید به صورت انحصاری بر روی پلی استیشن ۴ تجربه کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.