بازگشت بازی Alan Wake به فروشگاه ایکس‌باکس

بازگشت بازی Alan Wake به فروشگاه ایکس‌باکس

بازگشت بازی Alan Wake به فروشگاه ایکس‌باکس

بازی Alan Wake به دلیل مشکلات صدور مجوز موسیقی‌ها در آن، از فروش دیجیتالی در فروشگاه ایکس‌باکس حذف شد. حالا این بازی مجددا به فروشگاه ایکس‌باکس بازگشته.

بسیاری از گیمرها در اوایل سال ۲۰۱۰ منتظر عرضه شدن این اثر بودند، بازی‌ای که قرار بود برای ایکس‌باکس ۳۶۰ ساخته بشود. این بازی بعد از قرار گرفتن در فروشگاه‌های دیجیتالی (استیم و فروشگاه ایکس‌باکس)، مدتی نگذشت که به دلیل مشکلات صدور مجوز موسیقی‌های آن، از این دو فروشگاه حذف شد.

بازی Alan Wake هم‌اکنون در فروشگاه ایکس‌باکس با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار به فروش می‌رسد، این همان نسخه‌ای است که برای ایکس‌باکس ۳۶۰ عرضه گردیده بود. توجه کنید که Alan Wake 2 بخشی از برنامه‌های مایکروسافت برای ایکس‌باکس وان بوده است. پیش‌تر نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان در سال ۲۰۱۸ به فروشگاه مایکروسافت آمده بود.

مدتی هم از گفته‌های آقای سم لیک (Sam Lake)، نویسنده‌ی Alan Wake، درباره‌ی ساخت دنباله‌ی این بازی می‌گذرد. همچنین بسته الحاقی جدیدی از بخشی در Alan Wake به بازی Control اضافه می‌شود. علاوه بر نسخه‌ی ایکس‌باکس ۳۶۰ و ایکس‌باکس وان، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Alan Wake هم‌اکنون از طریق فروشگاه‌های استیم، اپیک گیمز و Humble Bundle در دسترس قرار دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.