اولین تصویر رسمی از بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 منتشر شد

بازی S.T.A.L.K.E.R. 2

اولین تصویر رسمی از بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 منتشر شد

استودیوی جی‌ اس‌سی گیم ورلد پس از آغاز فرآیند ساخت بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 و در سالگرد ۱۳ سالگی S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl اولین تصویر از محیط بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 را منتشر کرد.

استودیوی جی‌ اس‌سی گیم ورلد (GSC Game World) اولین تصویر رسمی از محیط بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 را بعد از دو سال پس از آغاز فرآیند ساخت این بازی منتشر کرد که به نوعی می توان گفت این استودیو از فرصت قرنطینه خانگی مردم سرتاسر جهان استفاده کرده است و بهترین زمان را برای انتشار این تصویر انتخاب کرده است. تصویر منتشر شده از بازی نمای تاریک از جنگلی را در کنار خودروهای زنگ زده را نشان می دهد که می توان گفت با یک مکان متروکه روبه رو هستیم. در ادامه می توانید تصویر منتشر شده را مشاهده کنید:

اولین تصویر رسمی از بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 منتشر شد

همانطور که اشاره کردیم شاهد یک محیط متروکه هستیم که هاله های مورموزی نیز در آسمان قابل مشاهده می باشد. می دانیم که در دنیای بازی موجودات فضایی بیگانه نیز وجود دارند. بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 با موتور بازی سازی Unreal Engine 4 طراحی و ساخته می شود و توسعه دهندگان این بازی وعده داده اند که بازیکنان با یک گرافیک بسیار واقع گرایانه روبه رو خواهند شد. استودیوی سازنده وعده داده است که تا اواخر سال جاری میلادی اطلاعات بیشتری را از این بازی منتشر خواهد کرد. بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 قرار است در سال ۲۰۲۱ منتشر شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.