امکان بازگشت هزینه بازی Warcraft 3: Reforged به خریداران وجود دارد

امکان بازگشت وجه بازی Warcraft 3: Reforged وجود دارد

امکان بازگشت هزینه بازی Warcraft 3: Reforged به خریداران وجود دارد

بازی Warcraft 3: Reforged پس از عرضه‌ی ناموفق خود که باعث نارضایتی طرفداران شد، بلیزارد (Blizzard) امروز امکان برگشت وجه پرداختی بازیکنان را فراهم کرده است.

بازی Warcraft 3: Reforged هفته ی گذشته برای پلتفرم کامپیوترهای شخصی منتشر شد و از همان ابتدای کار نظرات منفی کاربران جدید و قدیمی را به همراه داشت. صفحه رسمی این بازی در فضای اینترنت مملو از نظرات منفی کاربران و شکایت های آن ها بود. اغلب شکایت ها بدلیل دروغی بود که بلیزارد در مراسم Blizzcon 2018 به کاربران گفته بود شکل گرفت. بعضی کاربران نیز بدلیل سازگار نبودن کمپین سفارشی با Warcraft 3: Reforged عصبانی بودند. این بازی با کسب امتیاز متاکریتیک (Metacritic)، ۰٫۵ از کاربران، امتیاز بدترین بازی تاریخ را در این سایت کسب کند. البته منتقدان به این بازی نمره ی ۶۱ را داده اند.

بیلیزارد هنوز بیانیه ای رسمی صادر نکرده است و اما بدلیل نارضایتی کاربران از این بازی، از کاربران عذرخواهی کرده است و پول آن ها را پس خواهد داد. هم اکنون امکان پرداخت سریع وجه پرداختی در وب سایت Battle.net وجود دارد. این طور که برخی از کاربران گفته اند، مهم نیست چندساعتی در بازی حضور داشته اید، بیلیزارد مبلغ پرداختی را به شما پس خواهد داد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.