امسال بازی Horizon: Zero Dawn برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

امسال بازی Horizon: Zero Dawn برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

امسال بازی Horizon: Zero Dawn برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

به‌تازگی آقای جیسون شرایر (Jason Schreier) اعلام کرده است که بازی Horizon: Zero Dawn که انحصار پلی‌استیشن بوده، امسال برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. این خبر توسط سه نفر که از برنامه‌های سونی با خبر هستند منتشر شده است. این افراد اجازه‌ی این را نداشتند که برنامه‌های سونی را فاش کنند به همین علت، آنها اطلاعات را در اختیار وب‌سایت کوتاکو گذاشتند و سپس فاش شد. جالب است که سونی هنوز واکنشی به این موضوع نشان نداده است.

بازی Horizon: Zero Dawn اثر استودیو فرست پارتی گوریلا گیمز (Guerrila Games) است و این اثر یکی از عناوین انحصاری پلی‌استیشن ۴ می‌باشد، به نظر می‌آید که این بازی همانند دث استرندینگ از انحصار پلی‌استیشن خارج می‌شود. البته که کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) یک استودیوی مستقل است اما استودیو فرست پارتی گوریلا گیمز عضوی از خانواده‌ی استودیو‌های جهانی سونی است.

این بازی در سال ۲۰۱۷ برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شد و نمرات بسیار خوبی از منتقدین دریافت کرد. در سال ۲۰۱۷ نیز به عنوان یکی از بهترین بازی‌های سال معرفی شد و توانست بیش از ده میلیون نسخه به فروش برساند. این حرکت سونی بی‌سابقه است! به گزارش کوتاکو، بازی Horizon: Zero Dawn امسال برروی فروشگاه اپیک گیمز و پلتفرم استیم عرضه خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.