اطلاعات جدیدی از Resident Evil 3 Remake فاش شد

اطلاعات جدیدی از Resident Evil 3 Remake فاش شد

اطلاعات جدیدی از Resident Evil 3 Remake فاش شد

هفته‌ی گذشته کمپانی کپکام و توسعه دهندگان M-Two دموی بازی Resident Evil 3 Remake را در دسترس مخاطبان قرار دادند. حال طرفداران این بازی اطلاعاتی از نسخه دموی این بازی به دست آورده اند که شامل درجات سختی بازی و +New GameT و … می‌شود.

همانطور که اشاره کردیم، کپکام و توسعه دهندگان M-Two دموی Resident Evil 3 Remake را هفته‌ی گذشته در دسترس مخاطبان قرار دادند و حال کاربران انجمن ResetEra موفق شدند تا اطلاعات بسیاری را از نسخه دموی Resident Evil 3 Remake دست پیدا کنند. اطلاعاتی نظیر درجه سختی، محتویات و ویژگی‌های آزاد شدنی و نکات داستانی بازی؛ کاربران این انجمن بعد از بدست آوردن این اطلاعات، آن را با هواداران به اشتراک گذاشتند. به ندرت پیش می‌آید تا توسعه دهندگان، دموی بازی‌های موردانتظار و بزرگ را در دسترس کاربران قرار دهند چرا که همانند این سری اطلاعات داده کاوی شده و اطلاعات برنامه نویسی بسیاری از نسخه اصلی بازی لو می‌رود. در این مطلب به داستان بازی و گیم پلی بازی نخواهیم پرداخت اما به سایر اطلاعات فاش شده مثل درجه سختی و آیتم‌های آزاد شدنی می‌پردازیم.

طبق اطلاعات فاش شده، بازی Resident Evil 3 Remake دارای چهار درجه سختی خواهد بود. در جه سختی مختلف با نام‌های Assist, Normal, Hard و Super Hard. سطح Assist، سطح Normal یا همان متوسط، Hard و نهایتا سطح Super Hard. سطح Super Hard یا خیلی سخت دسترسی به منابع مورد نیاز را سخت تر کرده و از بین بردن دشمنان را بسیار سخت‌تر می‌کند، حتی محل قرارگیری دشمنان و آیتم‌های مود نیاز نیز در این سطح نیز تغییر خواهد کرد. ظاهراً یک +New Game در ساختار بازی ایجاد شده است که بعد از پایان بخش داستانی بازی فعال خواهد شد. بخش +New Game بخش‌های متعددی از بازی را تغییر داده و پایانی کاملا جدید را برای بازیکن رقم می‌زند.

هواداران سری Resident Evil قطعا می‌دانند که آیتم‌های زیادی برای آزاد کردن در بازی وجود دارند همانند: تصاویر مفهومی، لباس‌ها، شخصیت‌ها و… . بازی Resident Evil 3 Remake نیز از این قاعده مستثنی نیست و ظاهرا شامل ۴ لباس برای جیل ولنتاین (Jill Valentine) و ۲ لباس جدید برای کارلوس اولیویرا (Carlos Oliveira) را در خود دارد. بازی Resident Evil 3 Remake در تاریخ ۳ آوریل ۲۰۲۰ (۱۵ فروردین ۱۳۹۹) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.